Голі купальниці святкували зимове сонцестояння

51

Традиція не для людей зі слабкими нервами існує в Хобарті, Тасманія: Щороку там збираються 2 000 сміливих голих людей – і входять у по-справжньому прохолодну воду за мінусової температури.

 

Голі купальниці святкували зимове сонцестояння

Голі купальниці святкували зимове сонцестояння: Тисячі австралійців на острові Тасманія поринули в холодну річку Дервент зовсім голими і в одних червоних купальних шапочках. Цією цікавою дією місто Хобарт традиційно святкує зимове сонцестояння: У південній півкулі дні знову починають ставати довшими за 22 червня.

Ця подія знаменує собою закінчення двотижневого фестивалю «Dark Mofo», який цього року проходив уже вдесяте.

Рано вранці температура повітря на вулиці становила лише три градуси, повідомила австралійська телекомпанія ABC. Тим не менш, 2000 відважних людей зібралися, щоб стрибнути в крижану воду річки на світанку. «Це була суміш ейфорії, радості та чистого жаху, коли плавці кинулися вперед у какофонії криків та криків», – йдеться у статті.

“Було так холодно, що обпалювало шкіру”, – цитує канал слова одного з учасників. Тим не менш, багато хто продовжує приходити на морозний зліт і приїжджає заради нього з інших регіонів країни. Однак, враховуючи вітряну температуру, більшість занурювалися в холодну воду лише на дуже короткий час і відразу після цього знову загорталися в рушники.

Вперше купання голяка, присвячене наступу нових днів у 2013 році, ледь не зірвалося: Тоді поліція погрожувала заарештувати учасників за непристойну поведінку. Сьогодні натовп настільки великий, що заздалегідь зареєструватись онлайн можуть не більше 2000 осіб. Багато охочих не змогли отримати один із заповітних квитків, пише ABC.

Читайте також:  Число загиблих внаслідок збройних конфліктів подвоїлося

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я