Меркель отримує баварський орден “За заслуги

12

Колишня канцлерка Ангела Меркель (ХДС) отримала баварський орден «За заслуги». «Коли ти канцлер протягом 16 років, 5860 днів, вони записали це для мене, вижити і пережити це самотужки – це велике досягнення», – сказав прем’єр-міністр Баварії Маркус Зедер (ХСС) на церемонії нагородження в Мюнхенській резиденції.

За його словами, це була повага до великого життєвого досягнення. «Ви провели нас (…) через найсерйозніші кризи, кризи, які були непередбачувані у тому вимірі, які глибоко вразили нашу країну».

“Це велика честь для мене, і так, можливо, не в колисці ви або ви нагороджуєте мене сьогодні, дорогий Маркус Зедер, баварським місцем розподілу в цій урочистій обстановці”, – сказала Меркель у своїй промові, приймаючи нагороду.

Зедер висловлює подяку

За словами Зедера, Меркель довела за час свого перебування при владі, що має мужність і компас для прийняття складних рішень. Так було і під час фінансової кризи, і під час виходу з атомної енергетики, і згодом під час міграційної кризи, сказав він. І нехай не все ідеально на 100 відсотків, деякі рішення можуть бути прийняті на 60-40 або 51-49 відсотків.

Під час кризи в Короні Меркель завжди була на посаді, особливо для Баварії, яка особливо постраждала, і тим самим допомогла врятувати життя людей, сказав Зедер, який особисто подякував Меркелю за її поради в цей час. Баварія, за його словами, особливо виграла від перебування Меркель в уряді. “Я просто хочу сказати спасибі”.

Орден «За заслуги» вручається з 1957 року «на знак почесного та вдячного визнання за видатні заслуги перед Вільною державою Баварія та баварським народом». Число лауреатів ордену, що нині живуть, обмежено 2000. Серед нещодавніх володарів ордену – телеведуча Барбара Шенебергер, актор Крістіан Траміц, тріатлоністка Анне Хауг і національний футбольний тренер Хансі Флік.

Читайте також:  Седер відкидає особисту відповідальність

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я