Меркель отримує баварський орден “За заслуги

9

Колишня канцлерка Ангела Меркель (ХДС) отримала баварський орден «За заслуги». «Коли ти канцлер протягом 16 років, 5860 днів, вони записали це для мене, вижити і пережити це самотужки – це велике досягнення», – сказав прем’єр-міністр Баварії Маркус Зедер (ХСС) на церемонії нагородження в Мюнхенській резиденції.

За його словами, це була повага до великого життєвого досягнення. «Ви провели нас (…) через найсерйозніші кризи, кризи, які були непередбачувані у тому вимірі, які глибоко вразили нашу країну».

“Це велика честь для мене, і так, можливо, не в колисці ви або ви нагороджуєте мене сьогодні, дорогий Маркус Зедер, баварським місцем розподілу в цій урочистій обстановці”, – сказала Меркель у своїй промові, приймаючи нагороду.

Зедер висловлює подяку

За словами Зедера, Меркель довела за час свого перебування при владі, що має мужність і компас для прийняття складних рішень. Так було і під час фінансової кризи, і під час виходу з атомної енергетики, і згодом під час міграційної кризи, сказав він. І нехай не все ідеально на 100 відсотків, деякі рішення можуть бути прийняті на 60-40 або 51-49 відсотків.

Під час кризи в Короні Меркель завжди була на посаді, особливо для Баварії, яка особливо постраждала, і тим самим допомогла врятувати життя людей, сказав Зедер, який особисто подякував Меркелю за її поради в цей час. Баварія, за його словами, особливо виграла від перебування Меркель в уряді. “Я просто хочу сказати спасибі”.

Орден «За заслуги» вручається з 1957 року «на знак почесного та вдячного визнання за видатні заслуги перед Вільною державою Баварія та баварським народом». Число лауреатів ордену, що нині живуть, обмежено 2000. Серед нещодавніх володарів ордену – телеведуча Барбара Шенебергер, актор Крістіан Траміц, тріатлоністка Анне Хауг і національний футбольний тренер Хансі Флік.

Читайте також:  Президент Мексики та Джо Байден обговорять тему міграції

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :