Різанина у жіночій в’язниці – 46 загиблих

87

Спочатку говорять про пожежу, потім про криваві бійки із застосуванням вогнепальної зброї. Масштаби інциденту в центрі тримання під вартою у Гондурасі поступово стають зрозумілими. Десятки жінок убито.

 

Різанина у жіночій в’язниці – 46 загиблих

Різанина в жіночій в’язниці в Гондурасі з 46 загиблими була, за оцінками поліції, цілеспрямованим нападом групи ув’язнених на членів ворожої банди.

Члени молодіжної банди Pandilla 18, ймовірно, напали на членів конкуруючої банди Mara Salvatrucha (MS-13), замкнули їх та влаштували пожежу, сказав учора (за місцевим часом) у телевізійному інтерв’ю представник поліції Мігель Мартінес. Двадцять три жінки загинули у вогні, а решту було вбито з вогнепальної та колюче-ріжучої зброї.

Після інциденту, що стався у вівторок вранці в селі Тамара, у центрі тримання під вартою було вилучено 21 одиницю вогнепальної зброї, дві осколкові гранати, а також ріжучу та колючу зброю. Щонайменше, дванадцять жінок, які вже впізналися як підозрювані у скоєнні злочину, перебувають під слідством, оголосила Національна поліція. Також з’ясовується роль охоронців та адміністративного персоналу.

Лівий президент Сіомара Кастро назвав цей злочин «обурливим вбивством». В’язниця розташована приблизно за 35 кілометрів на північний захід від столиці Тегусігальпи. За даними правозахисників, у в’язниці перебувало семеро вагітних жінок та 22 дитини. Їхній стан невідомий.

Після кривавого злочину міністр безпеки Рамон Антоніо Сабільйон Пінеда був змушений залишити свою посаду. У майбутньому міністерство очолюватиме генерал поліції Густаво Санчес, повідомила президентська канцелярія. В останні тижні у кількох в’язницях Гондурасу сталися інциденти із застосуванням насильства. Уряд Кастро нещодавно призначив спеціальну комісію для боротьби із кризою у тюремній системі.

Читайте також:  Несподіваний крок Нігерії проти інфляції: зміна дизайну грошових купюр

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :