Держслужбовці РФ можуть спілкуватися у закордонних месенджерах

23

Переведення на російські засоби онлайн-комунікацій торкнеться лише робочого листування.

Держслужбовці РФ можуть спілкуватися у закордонних месенджерах.  Фото: HeikoAL / Pixabay.com

Держслужбовцям РФ не заборонятимуть особисте спілкування у закордонних месенджерах. Переведення на російські засоби онлайн-комунікацій торкнеться лише робочого листування.

Читайте також: Фіксується великий збій у роботі Instagram у США та Європі

«Інформація, якою обмінюються співробітники держкомпаній і яка становить цінність з погляду держави, буде обмежена для робочих комунікацій. Для неї мають використовувати робочі інструменти, це питання кібергігієни», – сказав глава Мінцифри Максут Шадаєв на конференції CNews Forum 2022.

Держслужбовці РФ можуть спілкуватися у закордонних месенджерах

Раніше повідомлялося, що російським чиновникам доведеться вести робоче листування у новому месенджері для держслужбовців у VK. Справжність документа підтвердили в апараті віце-прем’єра Дмитра Чернишенка.

Як повідомляють російські ЗМІ, блогери країни направили на адресу президента Росії Володимира Путіна та заступника голови Ради Безпеки РФ Дмитра Медведєва звернення з проханням розблокувати Instagram та Facebook, які належать забороненій у Росії Meta.

Як повідомляє сайт ради блогерів, рада входить до секції з інформаційної політики та контентного аналізу експертної ради при комітеті Ради Федерації РФ з науки, освіти та культури.

Meta заборонена у РФ.  Фото: Dima Solomin / Unsplash.com

До ради блогерів Росії входять популярні блогери (кількість їхніх передплатників вимірюється сотнями тисяч, а іноді й мільйонами), державні діячі, артисти, представники наукової спільноти.

21 березня на вимогу Генеральної прокуратури суд заборонив у Росії діяльність американської корпорації Meta. Це рішення поширюється на дві соцмережі компанії: Facebook та Instagram. WhatsApp ці заходи не торкнулися, оскільки, на думку суду, у месенджері неможливо публічно розповсюджувати інформацію.

Заборона діяльності американської корпорації Meta

Суд вирішив, що Meta під виглядом комерційної діяльності поширює на території Росії екстремістські матеріали із закликами до насильницьких дій щодо росіян, порушує їхні права та загрожує конституційному ладу Росії.

Читайте також:  Зеленський закликав до боротьби з терором

Основні претензії прокуратури, Роскомнагляду та суду до Meta стосуються публікацій у соцмережах про воєнні дії в Україні та санкції компанії щодо російських ЗМІ, оголошених з 24 лютого.

13 жовтня цього року програма Instagram стала працювати на території Росії у деяких абонентів Мегафон та МТС без використання VPN. Однак це тривало недовго.

Місяць тому лідер партії «Нові люди» Олексій Нечаєв заявив, що Instagram почав «добре поводитися». Політик запропонував розглянути питання щодо розблокування соцмережі на території Росії.

Новий чат-бот Meta ображає Марка Цукерберга

Керівництво Twitter планує звільнити 25% працівників

Світова криза знижує доходи Meta та Facebook

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я