Чому Меган Маркл умовляє принца Гаррі на третю дитину

88

У принца Гаррі та Меган Маркл двоє дітей. Їхньому старшому синові Арчі три роки, а малютці Лілібет лише рік. Але герцоги Сассекські, мабуть, відчули, що знову готові до поповнення. Їхньою мрією була сім’я з чотирьох осіб, але якщо їх стане п’ятеро, то це лише на краще. Так вважає приятель Сассекс, який поділився інформацією з цього приводу. Отже, чи правда, що Гаррі та Меган планують третю дитину? Нині все розповімо.

Інсайдер упевнений, що герцоги налаштовані серйозно

Є думка, що ніколи не варто чекати слушного моменту, щоб ставати батьками. Тому що, якщо дуже ретельно все планувати, то вічно щось буде не так. Не знаємо, чи стикалися Гаррі та Меган із подібними проблемами. Але, як би там не було, вони все ж таки стали чудовими батьками сина Арчі та дочки Лілібет.

Люди з оточення герцогів запевняють, що з роллю батьків Гаррі та Меган справляються добре. Гаррі — добрий батько. Він не з тих, хто звалює всі батьківські турботи на жінку. Меган у ролі матері теж почувається чудово. Останнім часом, як розповів приятель сім’ї, герцоги Сассекські багато чого переосмислили у своєму житті. Багато в чому на це вплинув відхід королеви Єлизавети. Великі потрясіння часто так діють на людей, і вони починають дивитися на життя під іншим кутом. Подібне сталося і з Меганом Марклом і принцом Гаррі.

Гаррі та Меган планують третю дитину

Приятель Гаррі і Меган розповів, що після того, як не стало королеви, подружжя провело масштабну переоцінку свого життя. В результаті вони дійшли висновку, що готові до народження третьої дитини. Зараз саме час! 41-річна Меган Маркл цілком здорова і здатна виносити братика чи сестричку для Лілібет із Арчі.

Читайте також:  Чому мама Джей Ло у захваті від її возз'єднання з Беном Аффлеком

«Мрія стати сім’єю з чотирьох людей збулася, але поява ще однієї людини в ній була б чудовою. Меган здорова, Гаррі – чудовий батько. Їх шлюб стає міцнішим, і вони почуваються як риба у воді, виконуючи батьківські обов’язки»– Розповідає інсайдер.

Шанувальникам пари цікаво, чи це взаємне бажання — третя дитина в сім’ї. Тому що деякі джерела стверджують, що це більша ініціатива Меган. Вона вмовляє Гаррі. Приятель пари поділився словами Меган із цього приводу. Вона сказала Гаррі, що третя дитина зближує їх і зміцнить стосунки.

Чи настане мир у сім’ї

Роздуми про життя, схоже, пройшли для герцогів Сассекських не дарма. Окрім думок про ще одну дитину, Гаррі та Меган також планують налагодити стосунки з королівською родиною. Вони хочуть, щоб уже наступного року між усіма членами сім’ї не залишилося розбіжностей.

«Нині їм потрібно, щоб мемуари Гаррі були пом’якшені та опубліковані, а документальний фільм Netflix закруглювався. Потім настане час розслабитися і влаштувати спільну романтичну подорож, намагаючись все залагодити з королівською родиною. Вони хочуть, щоб наступний рік був роком позитиву та відновлення відносин»– Каже інсайдер.

Такий настрій Сассекс похвальний. Адже життя надто коротке, щоб у ньому віддавати перевагу негативу позитиву.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я