«Перемога» відновить регулярні рейси до Туреччини у грудні

20

З 1 грудня російський лоукостер відновить польоти з московського аеропорту “Внуково” до Стамбула. А з 23 та 24 грудня з’являться рейси до Аланії та Анталії.

Авіакомпанія “Перемога” відновить регулярні рейси з РФ до Туреччини у грудні цього року. На поточний момент рейси авіакомпанії за кордон здійснюються тільки за одним напрямом — Білорусь.

«Перемога» відновить рейси до Туреччини у грудні

«Рейси до стамбульського аеропорту ім. Сабіхі Гекчен розпочнуться 1 грудня 2022 року та виконуватимуться щодня. Рейси до другого стамбульського аеропорту – Стамбул стартують 21 грудня і також будуть щоденними. Польоти в Аланію (аеропорт Газіпаша) заплановані з 24 грудня із частотою тричі на тиждень, в Анталію — з 23 грудня, виконуватимуться чотири рази на тиждень, — йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

З 30 жовтня “Аерофлот” запустив прямі рейси Москва – Пхукет. Літаки літатимуть двічі на добу щодня.

“Аерофлот” з 9 жовтня відновить польоти до Коломбо, з 30 жовтня – до Бангкока, а з 2 листопада – до Гоа. На початковому етапі визначено приблизну частоту рейсів: у Коломбо — двічі на тиждень, у Бангкок — сім рейсів на тиждень, а в Гоа — до трьох рейсів на тиждень. Польоти виконуватимуться на повітряних суднах Airbus A330.

На поточний момент рейси авіакомпанії «Перемога» за кордон здійснюються тільки за одним напрямом — Білорусь.  Фото: Song_about_summer/Shutterstock.com

Для російських туристів зараз доступні: Туреччина, Єгипет, ОАЕ, Туніс, Азербайджан, Грузія, Вірменія, Ізраїль, Катар, Індонезія, Шрі-Ланка, Мальдіви, Таїланд, Узбекистан, Білорусь, Казахстан, Киргизія, Таджикистан, Абхазія, Сербія, Чорногорія, Хорватія, Кіпр.

S7 у вересні вперше з початку березня почала літати у далеке зарубіжжя. Наприкінці місяця компанія запустила рейси до Анталії з Москви, а з 22 жовтня – з Новосибірська.

Кіпр запроваджує візовий збір

Раніше стало відомо, що Кіпр запроваджує візовий збір для росіян. Новий захід почне діяти з 1 грудня 2022 року.

Читайте також:  Що буде після Херсона

Для дорослих заявників ціна за подачу візи дорівнюватиме 80 євро, для дітей від 6 до 12 років — 40 євро. При цьому до 1 грудня візу, як і раніше, можна оформити безкоштовно.

На Кіпр можна також в’їхати з будь-яким шенгеном чи візами однієї з трьох країн ЄС: Румунії, Хорватії чи Болгарії.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я