“Я знайшов себе”. Що допомогло Пітту пережити розлучення з Джолі

50

Пережити прощання буває дуже непросто. Особливо якщо людина дійсно мала щирі почуття до свого партнера. Труднощі зазнав і Бред Пітт, після того як вони з Анджеліною Джолі розійшлися. У пресі, звичайно, багато смакували цю тему. Але здогади та домисли залишимо для пліткарів. Ми поділимося думками самого актора щодо цього. Що Бред Пітт розповів про розлучення з Анджеліною Джолі у нещодавній розмові з журналістами, далі у матеріалі.

Вперше Бред Пітт розповів про розлучення з Анджеліною Джолі

Анджеліна Джолі подала на розлучення у 2016 році. Це сталося після інциденту на борту приватного літака, про що ми писали раніше. Шлюбно-розвідний процес зайняв чимало часу. Але й після остаточного розриву знаменитості ще довго з’ясовували стосунки у суді: ділили опіку над дітьми та майно. У 2022 році судові позови тривають. На цей раз справа стосується колись спільного маєтку подружжя у Франції.

Хоч би скільки негативу викликали у Бреда Пітта всі ці справи, він не заперечує, що саме розлучення з Анджеліною боляче по ньому вдарило. Видання Financial Times актор розповів, що йому важко було прийти до тями. Навколо нього розігрувалась справжня драма.

Що допомогло Бреду Пітту пережити розставання

Бред ділиться, що на той момент його врятували друзі та мистецтво. Вийшло так, що його родинні душі скульптор Томас Хаусаго та музикант Нік Кейв теж переживали не найкращі часи. Друзі страждали втрьох. Але через якийсь час, як каже Пітт, їхнє спільне страждання стало комічним. І на зміну йому прийшла велика радість. Свого роду просвітлення. Бред Пітт пережив катарсис, відродився.

Розлучення з Джолі змінило Бреда Пітта. Він почав дивитися на речі та на себе самого під іншим кутом. «Я шукав своїх помилок, шукав невдачі. У результаті сталося те, що я називаю повною інвентаризацією себе: я став по-справжньому чесним із собою і навчився дивитися на ситуацію очима тих, кого я, можливо, колись образив»– Поділився Бред.

Читайте також:  Чому Леонардо Ді Капріо кидає всіх дівчат після їхнього 25-річчя

Бред Пітт та мистецтво скульптури

Не всі знають, що Бред Пітт досяг успіху не тільки в акторській майстерності, але і як скульптор. Після розлучення з Джолі це ремесло захопило його з неймовірною силою. «Я завжди хотів бути скульптором, хотів спробувати це. Було тяжко після розлучення, але я знайшов себе»– Розповів Бред Пітт.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Kulttuuritoimitus (@kulttuuritoimitus)

До речі, зовсім недавно Пітт дебютував як скульптор не лише для близького кола свого спілкування, а й для широкого загалу. Разом із Хаусаго та Кейвом вони представили свою виставку у Фінляндії. Скульптор Хаусаго зазначає, що втрьох вони «цілком безглузді», проте їм вдається разом робити речі, що стоять. Чоловік наголошує на тому, як скульптура змінила його друга Бреда Пітта. Він, за словами Хаусаго, не просто актор із кубиками преса, якого ми звикли бачити. Він змушує людей дихати по-новому.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Sara Hildénin taidemuseo (@sarahildenart)

Мистецтво, як бачиш, дійсно здатне багато на що. Пітту воно допомогло не втратити себе у життєвій драмі. А зараз його захоплення ще й вилилося в початок чогось нового для знаменитості.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :