Тіньков розпочав процес відкликання бренду «Тінькофф»

23

Олег Тіньков також підтвердив у своєму посту, що вирішив вийти із громадянства Росії.

Тіньков розпочав процес відкликання бренду «Тінькофф».  Фото: olegtinkov/instagram.com

Олег Тіньков заявив, що розпочинає процес відкликання бренду «Тінькофф» з російського банку. Про це йдеться у посту банкіра у соціальній мережі Instagram.

Тіньков розпочав процес відкликання бренду «Тінькофф»

Олег Тіньков також підтвердив у своєму посту, що вирішив вийти з громадянства Росії, і додав, що також розпочинає «процес відкликання свого бренду «Тінькофф» із банку».

Відмова від російського громадянства — це право будь-кого, хто ухвалив таке рішення. Про це заявив офіційний представник Кремля Дмитро Пєсков, коментуючи рішення підприємця Олега Тінькова вийти із громадянства РФ.

«Це їхнє право. Власне, їхнього бізнесу тут фактично не залишилося. Тобто, вони не є учасниками підприємницького життя в нашій країні. Це все, що можна сказати», – заявив Пєсков під час конференц-колу.

У квітні цього року банк заявив, що «давно переріс» сенс «іменного» бренду і до кінця року проведе ребрендинг. Це сталося за кілька днів після того, як Тіньков у соцмережах різко висловився з приводу російських військових дій в Україні. Тінькофф Банк назвав слова свого засновника «особистою думкою», а самого Тінькова — лише одним із 20 млн клієнтів банку. Невдовзі після цього сімейний траст Тінькова продав частку у банку компанії «Інтеррос» мільярдера Володимира Потаніна.

Страшний діагноз

У березні 2020 року Олег Тіньков поділився страшною новиною. Він розповів, що бореться з онкологічним захворюванням та вже пройшов кілька курсів лікування раку крові. Розкрити страшний діагноз його змусили неприємності із законом США. Мільярдера звинуватили у заниженні доходів.

Тіньков підкреслив тоді, що не збирався ділитися особистою проблемою, але був змушений це зробити через судовий розгляд. «Це найскладніший етап у моєму непростому житті, але я сподіваюся на Бога, своє тіло, друзів і вашу підтримку… Щодо питань американської влади щодо моїх податків у минулому, їх уже вирішують юристи, залишаючи мені сили на позов з моїм головним ворогом» , – Поділився він.

Читайте також:  Загальне управління кризами: на допомогу ООН

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я