Фезер за висилку з Німеччини прихильників ХАМАС

10

Фотографії прихильників ХАМАСу на вулицях Німеччини викликали обурення. Тепер федеральний міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер хоче вивчити та використовувати законні способи депортації.

Фезер за висилку з Німеччини прихильників ХАМАС

Фезер за висилку з Німеччини прихильників ХАМАС

Федеральний міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер висловилася за висилку з Німеччини прихильників ісламістської терористичної організації ХАМАС. «Ми використовуватимемо всі законні можливості для висилки прихильників ХАМАС», – Заявила політик СДПН в інтерв’ю газеті Bild am Sonntag.

Її також підтримав лідер СДПН Ларс Клінгбайль. «Якщо той, хто вшановує ХАМАС на німецьких вулицях, не має німецького громадянства, то він має бути висланий із Німеччини», – Заявив він в інтерв’ю газеті Funke Mediengruppe. Він додав, що всі заходи, які пропонуються правовою державою, будуть вичерпані.

Сотні терористів перейшли кордон Ізраїлю минулої суботи в результаті раптового нападу, скоєного за наказом ХАМАС, який управляє сектором Газа, і викликав криваву бійню. З того часу Ізраїль завдає ударів по цілям у секторі Газа.

Клінгбейль застерігає від узагальнень

Клінгбейль також наголосив: «Ми перебуваємо у процесі реформування закону про громадянство: Натуралізація – це найсильніша відданість нашій країні. Тому, хто не поділяє наші цінності, хто підтримує антисемітизм та терор, буде відмовлено в отриманні німецького паспорта».

Водночас лідер СДПН застеріг від узагальнень. Ті, хто вихваляє злочини ХАМАС, підлягають судовому переслідуванню. Але ми не повинні засуджувати всі групи поголовно. Це не відповідає різноманіттю нашої країни», – сказав він.

Лідер СДПН вимагає чіткої позиції від мусульманських об’єднань Німеччини. «У нашому суспільстві має бути досягнуто демократичного консенсусу з приводу засудження варварського терору ХАМАС. Я також чекаю на це від усіх мусульманських об’єднань Німеччини. Тим самим вони дають слово розсудливим».

Читайте також:  Кречманн підтримав компроміс ЄС щодо біженців

Говорячи про підтримку Німеччиною палестинських територій, Клінгбайль додав: «Не палестинці є терористами, а ХАМАС – терористами. Багато палестинців є жертвами терору ХАМАС». Лідер партії уточнив: “Ми, звичайно, переглядаємо всі платежі”. Проте, за його словами, є необхідна допомога для водопостачання, охорони здоров’я або розширення відновлюваних джерел енергії.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я