Мобільні телефони контрабандистів не можуть бути зчитані

13

Маршрути, стратегії та контакти: подібна інформація може зберігатися у мобільних телефонах контрабандистів. Але поліція не має можливостей для її аналізу.

Мобільні телефони контрабандистів не можуть бути зчитані

Мобільні телефони контрабандистів не можуть бути зчитані

Поліцейська профспілка (GdP) скаржиться на масові проблеми з матеріальними та кадровими ресурсами у боротьбі з контрабандистами-іммігрантами. «мобільні телефони контрабандистів лежать непрочитаними у відділеннях, тому що ми не маємо ні відповідного персоналу, ні техніки для цього»– заявив Андреас Роскопф (Andreas Roßkopf), голова, відповідальний за федеральну поліцію та митницю, у дюссельдорфській «Rheinische Post,- “Ми відстаємо на кілька місяців”. «Проте в ході оцінки може бути отримана важлива інформація про маршрути, стратегії та контакти».

Боротьба з контрабандистами – важливий політичний проект, покликаний зупинити потужну притоку мігрантов. Обговорюється також запровадження більш стаціонарного контролю на кордонах із Польщею та Чехією – як це вже зроблено на кордоні з Австрією. ХДС/ХСС уже давно наполягає на цьому.

У резолюції, ухваленій у п’ятницю Конференцією міністрів-президентів, федеральні землі також висловилися за це. Федеральний міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер показала, що в принципі вона не проти цієї ідеї, але поки що покладається на гнучкий контроль. Вона стверджує, що ніхто з тих, хто висловлює бажання отримати притулок, у жодному разі не може бути повернутий назад на кордоні.

Однак контрабандистів легше впіймати при стаціонарному контролі, оскільки під час контролю з іншого боку кордону вони часто вже зникають на той час, коли поліція затримує нелегальних мігрантів. За даними Федеральної поліції, до кінця серпня було спіймано 1683 контрабандистиЩо значно більше, ніж 1465, спійманих за той же період у 2022 році.

Читайте також:  Кельнський кардинал Вельки визнає власні помилки

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я