Медведєв оголосив про виробництво та модернізацію тисяч танків

40

Росія реагує на нові постачання Заходом зброї Україні. Вона хоче будувати сучасніші танки або модернізувати старі, каже екс-президент Медведєв.

 

Медведєв оголосив про виробництво та модернізацію тисяч танків

У відповідь на військову допомогу Заходу Україні, яка зазнає нападу з боку Росії, колишній глава Кремля Дмитро Медведєв заявив про перспективу будівництва та модернізації тисяч танків. «Як ви знаєте, вчора наш супротивник просив за кордоном літаки, ракети та танки», – сказав Медведєв у четвер під час відвідин машинобудівного підприємства у сибірському місті Омську.

Медведєв, який зараз є заступником голови Ради безпеки Росії, вочевидь мав на увазі поїздки президента України Володимира Зеленського до Лондона та Парижа у середу. «Як ми маємо реагувати?» – сказав Медведєв, згідно з відеозаписом, який він сам поширив, робітникам омського підприємства, яке спеціалізується, зокрема, на виробництві зброї. “Зрозуміло, що в цьому випадку для нас природно збільшити виробництво різних видів зброї та військової техніки – у тому числі сучасних танків”, – сказав Медведєв. «Йдеться про виробництво та модернізацію тисяч танків».

Медведєв, який був президентом Росії з 2008 по 2012 рік, вважається близькою довіреною особою нинішнього лідера Кремля Володимира Путіна та абсолютним прихильником агресивної війни проти України. Демонстративно він дозволив зняти себе в Омську, що оглядає бронетехніку.

З літа минулого року в Росії діє закон, що дозволяє посилити орієнтацію економіки на потреби армії. Це означає, що окремі галузі промисловості може бути зобов’язані постачати збройні сили. Москва неодноразово заявляла, що значно перевершує Київ у військовому плані. З іншого боку, міжнародні розвідувальні служби та військові експерти регулярно зазначають, що росіяни мають серйозні проблеми з їх обладнанням.

Читайте також:  Макрон просить Китай поговорити з Росією про мир в Україні

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я