Маня Шюле запевнила єврейські громади у підтримці

9

«Ізраїль більш вразливий і більш схильний до нападів, ніж ми всі думали і сподівалися».

Маня Шюле запевнила єврейські громади у підтримці

Маня Шюле запевнила єврейські громади у підтримці

Міністр культури Бранденбурга Маня Шюле (СДПН) запевнила єврейські громади Бранденбурга, що вони можуть розраховувати на підтримку з боку держави. Політик СДПН також планує взяти участь у мітингу солідарності на місці будівництва нової синагоги у Потсдамі у п’ятницю ввечері. Відкриття синагоги заплановано на 2024 рік.

У своєму запиті Шюле сказала: «Терористична атака ХАМАС з гіркотою показала: Ізраїль більш вразливий і більш схильний до нападів, ніж ми всі думали і сподівалися». Люди, які живуть у безпеці та свободі в Німеччині, тріумфували з приводу різанини, яку неможливо перевершити за жорстокістю. Але цей теракт, на щастя, також зміцнив упевненість: Німеччина непохитно стоїть на боці Ізраїлю. І я стою на боці єврейських громад, євреїв нашої країни», – сказала Шюле. «Якщо ми хочемо підтримати Ізраїль у боротьбі з терором, ми повинні почати з того, щоб єврейські люди більше не мали страху в нашій країні. Після терористичної атаки я запевнила громади, що вони можуть розраховувати на мене, на нашу країну. Ця обіцянка залишається чинною».

Єврейські громади стурбовані своєю безпекою після терористичної атаки на Ізраїль з боку руху ісламізму ХАМАС. У громадах було скасовано заходи, присвячені єврейському дню відпочинку – шабату (на івриті шабат означає «відпочинок»). Шабат починається у п’ятницю ввечері і триває до вечора суботи.

Читайте також:  Лідер ВДП закликала з оптимізмом вирішувати проблеми Німеччини

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я