Україна повідомила про 49 загиблих внаслідок нападу

11

Мирні жителі України знову і знову стають жертвами російського обстрілу. За повідомленнями офіційних українських джерел, наразі особливо руйнівний обстріл зазнала Харківська область.

Україна повідомила про 49 загиблих внаслідок нападу

Україна повідомила про 49 загиблих внаслідок нападу

Україна повідомила щонайменше 49 загиблих людей внаслідок російського теракту у східній українській області Харків. У четвер у селищі Гроза, розташованому неподалік міста Куп’янська, постраждали кафе та продуктовий магазин, повідомила Генеральна прокуратура України. Прокуратура опублікувала фотографії та відеозапис, на яких видно купи уламків і люди, що нерухомо лежать на землі.

За словами військового губернатора Олега Синегубова, у момент обстрілу в цьому районі було багато мирних жителів. Обстріл стався близько 13:15 за місцевим часом (12:15 за середньоєвропейським), написав Синегубов в Telegram. Наразі ведуться рятувальні роботи.

Ракета по селу

Президент України Володимир Зеленський написав у Telegram про «демонстративно жорстокий російський злочин». За його словами, ракета потрапила до Грози. Російський терор має бути зупинено, додав він. Ті, хто допомагає Росії, наприклад обходити санкції, є співучасниками злочину, зазначив він.

Зеленський прибув до Іспанії вранці, щоб взяти участь у саміті Європейського політичного співтовариства у місті Гранада. Там він обговорював з главами європейських держав подальшу допомогу Україні, яка, зокрема, мала включати більше зенітної зброї, пише він тепер. Раніше він закликав до європейської єдності у боротьбі з російською агресією.

Регіон, звільнений восени минулого року

Район навколо міста Куп’янська, яке зараз постраждав, було звільнено від російської окупації Україною восени минулого року під час наступу на північному сході країни. Тоді ж українським військовим вдалося переправитися через річку Оскіл та частково просунутися до сусідньої Луганської області. Проте з того часу російські збройні сили повернули собі ініціативу у цьому регіоні. Вже кілька тижнів на сході Харківської області знову тривають запеклі бої.

Читайте також:  Програма озброєння бундесверу: минуло 15 місяців

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я