Бранденбурзькі “зелені” готуються до виборів

7

Наступного року 9 червня у Бранденбурзі мають відбутися місцеві вибори.

Бранденбурзькі "зелені" готуються до виборів

Бранденбурзькі «зелені» готуються до виборів

Бранденбурзькі «зелені» готуються до майбутньої виборчої кампанії у землі цієї суботи у Франкфурті (Одер) (10.30). Під гаслом «Захист демократії» вони хочуть подати сигнал проти зсуву вправо. Партія також стурбована конфліктом в урядовій коаліції щодо міграційної політики. ХДС закликав «зелених» переглянути свій курс щодо політики щодо біженців перед партійною конференцією.

Наступного року 9 червня у Бранденбурзі мають відбутися місцеві вибори, а 22 вересня – вибори нового складу земельного парламенту.

Антьє Тепфер хоче стати головним кандидатом від «зелених»

На з’їзді партії “зелених” близько 140 делегатів визначатимуть склад виконавчого комітету землі. 2 лідери партії Ханна Гроссе Хольтруп та Олександра Піхль, які утворюють подвійне керівництво, у суботу балотуватимуться на переобрання.

Приблизно за рік до виборів у штаті державний секретар з питань охорони здоров’я Антьє Тепфер нещодавно заявила, що хоче стати головним кандидатом від «зелених». Лідер парламентської групи штату Бенджамін Рашке вважається претендентом на вакантне місце керівника. На партійній конференції “зелені” також обговорять курс на місцеві вибори.

У Бранденбурзі СДПН, «зелені» та ХДС спільно правлять із 2019 року.

Читайте також:  Електронна пошта босів СДПН - об'єкт кібер-атаки

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я