Зедер та Вюст мають шанси стати канцлером

21

Хто це має бути? Згідно з новим опитуванням, Вюст сильно набирає обертів і зараз перебуває на одному рівні із Зедером.

 

Опитування: Зедер та Вюст мають шанси стати канцлером

Згідно з результатами опитування, прем’єр-міністр землі Північний Рейн-Вестфалія Хендрік Вюст сильно здав позиції в оцінці шансів стати канцлером.

З погляду опитаних виборців, які мають право голосу, політик ХДС зараз перебуває на одному рівні з лідером ХСС Маркусом Зедером: 22% у кожному випадку дають тому чи іншому найкращі шанси, згідно з опублікованим ZDF «Політбарометром». Серед прихильників ХДС та ХСС 28% вважають Вюста найперспективнішим кандидатом від Союзу, а 25% – Зедера.

Згідно з опитуванням, проведеним Forschungsgruppe Wahlen, близько 16% респондентів підтримують лідера ХДС Фрідріха Мерца (22% серед прихильників ХДС/ХСС), а 11% – прем’єр-міністра землі Шлезвіг-Гольштейн Даніеля Гюнтера (10%). Близько 11% бачать найкращі шанси для ХДС/ХСС «з кимось іншим».

В аналогічних попередніх опитуваннях у рейтингу чотирьох політиків ХДС/ХСС Зедер був далеко попереду, а Вюст далеко позаду. Рік тому, наприклад, 38% прихильників Союзу в опитуванні Insa для “Bild am Sonntag” вважали, що найкращі шанси у Зедера, і лише 6% – у Вюста. Тим часом Вюст розглядається у ЗМІ як серйозний претендент на посаду канцлера. ХДС/ХСС наполягає на тому, що не прийматиме рішення з цього питання до наступного року. Наступного Бундестагу буде обрано через два роки.

Читайте також:  СПД МП за обов'язкове зберігання IP-адрес протягом 14 днів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :