Дніпропетровськ отримає дозиметри з NRW

7

Весною NRW дав добро на співпрацю з Дніпропетровським округом на південному сході України.

Дніпропетровськ отримає дозиметри з NRW

Дніпропетровськ отримає дозиметри з NRW

Північний Рейн-Вестфалія направляє до партнерського українського регіону Дніпропетровськ близько 100 приладів для вимірювання радіації, так званих персональних дозиметрів. За словами представників міністерства економіки, передумовою є “можливість терористичного акту” на Запорізькій атомній електростанції, яка контролюється російською армією.

Міністр економіки Мона Нойбаур («зелені») наголосила у п’ятницю, що, незважаючи на «жахливі кадри та новини» з Ізраїлю, про Україну не слід забувати «прямо зараз»: «Тут все ще триває війна Люди на місцях потребують нашої допомоги. Передаючи персональні дозиметри, ми вносимо свій невеликий внесок у гуманітарну допомогу».

Лінда Май подякувала NRW

Прилади для вимірювання радіації вартістю 60 тисяч євро було передано у п’ятницю організації «Синій та Жовтий Хрест», яка організує їхнє транспортування в Україну. Голова правління організації «Синьо-жовтий хрест» Лінда Май подякувала федеральній землі NRW: «Ця допомога може допомогти багатьом людям в Україні та боротися з наслідками війни».

Весною NRW дав добро на співпрацю з Дніпропетровським округом на південному сході України. Крім доставки допомоги, передбачається надавати підтримку у відновленні після війни.

Читайте також:  Голівудські зірки, предки яких народилися в Україні

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я