Комісія Гессена з мобільності: заключна доповідь

14

Комісія зібралася у 2021 році, щоб вирішити проблеми дорожнього руху у землі.

 

Комісія Гессена з мобільності: заключна доповідь

Після майже 30 засідань за більш ніж 2 роки парламентська комісія землі Гессен з питань розслідування майбутньої мобільності прийняла в понеділок свою заключну доповідь. «Перед державою стоять 4 основні завдання», – сказала Каті Вальтер, голова «Партії зелених»: необхідно збалансувати відмінності між передмістями та сільською місцевістю, уможливити соціальну участь, підвищити безпеку дорожнього руху, а також просувати захист клімату та навколишнього середовища.

«Висновки мають стати орієнтиром не лише для нинішнього, а й для подальших земельних парламентів», – сказав Дірк Бамбергер, голова парламентської групи ХДС.

Підсумкову доповідь критикують за узагальнення

Комісія зібралася у 2021 році, щоб вирішити проблеми дорожнього руху в землі, минаючи партійні лінії, та подати загальну концепцію. Остаточна доповідь обговорюватиметься у парламенті землі у червні.

Вальтер пояснив, що від початку у комісії з розслідування було конструктивне співробітництво між рівними. «Відірване від повсякденних політичних справ, незалежне від сили окремих парламентських груп та поза існуючими коаліціями».

Аксель Гернтке з фракції Лівої партії розкритикував, що підсумкова доповідь не може служити керівництвом до дії, не кажучи вже про рекомендацію до дії для необхідного повороту в транспортній сфері. Документ складається з тез та узагальнень.

Читайте також:  ХСС одноголосно обрав Зедера головним кандидатом

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я