Continental продав завод у Калузі

29
Постачальник автомобілів і виробник шин Continental зробив важливий крок уперед у своєму запланованому виході з Росії. Завод у місті Калуга із 1100 співробітниками був проданий російській компанії S8 Capital, про що корпорація Dax оголосила у понеділок у Ганновері. Як і багато інших компаній, Conti ухвалила це рішення внаслідок санкцій, введених у відповідь на агресивну війну Росії проти України.

На заводі Continental вироблялися шини для легкових автомобілів, а також випускалися лінії кондиціонерів, підсилювачів керма та деталі для систем пневмопідвіски для російського ринку. Крім того, частиною продажу є дистриб’юторська компанія з продажу шин у Москві. Угода була схвалена відповідними органами влади, додається у заяві. Сторони домовилися не розголошувати ціну купівлі та інші подробиці.

За даними Conti, це означає, що офіси продажів у Москві, де працюють близько 30 співробітників, і частки у спільному підприємстві з виробництва тахографів у Чистополі, де працюють близько 10 співробітників, залишаться у Росії.

Читайте також:  Сировину для «брудної бомби» росіяни одержують на ЗАЕС

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я