Шольц хоче розширити імміграцію працівників з Індії

21

Айтішники з Індії отримають роботу в Німеччині швидше і простіше. Шольц дав обіцянку у південноіндійському технологічному мегаполісі Бенгалуру.

 

Шольц хоче розширити імміграцію працівників з Індії

Канцлер Німеччини Олаф Шольц (СДПН) хоче значно розширити імміграцію кваліфікованих працівників з Індії, особливо із сектору інформаційних технологій.

«Йдеться про те, що ми хочемо спростити видачу віз»– сказав Шольц під час візиту до південноіндійського технологічного мегаполісу Бенгалуру в неділю. «Ми плануємо модернізувати весь бюрократичний процес, окрім юридичної модернізації».

За його словами, для задоволення попиту на розробку програмного забезпечення потрібно багато кваліфікованої робочої сили.

За словами Шольца, згідно з планами, наприклад, кваліфікованими працівниками, яких шукають у Німеччині, має стати простіше приїжджати до країни разом зі своїми сім’ями. Це також має бути спочатку можливим без конкретної пропозиції про роботу. Шольц також звернув увагу на те, що затребувані фахівці з Індії частіше говорять англійською, ніж німецькою, і тому можуть віддати перевагу іншим місцям роботи.

«Зрозуміло, що будь-хто, хто приїжджає до Німеччини як IT-фахівець, може спочатку легко спілкуватися з усіма своїми колегами англійською мовою, тому що багато хто в Німеччині розмовляє англійською».– сказав Шольц. Німецьку мову можна вивчити пізніше, додав він.

Індія – країна з другим за чисельністю населенням у світі, одразу після Китаю, де проживає близько 1,4 мільярда людей. І якщо Німеччина гостро потребує певних кваліфікованих працівників, то Індії іноді не вистачає робочих місць для її молодого населення. Минулого року посольство Німеччини в Делі видало візи приблизно 2 500 – 3 000 кваліфікованим працівникам, серед яких, за власними даними, переважно фахівці у галузі інформаційних технологій. Цього року очікується значне збільшення кількості виданих віз.

Читайте також:  Колишній лідер "зелених" вважає, що відносини із СДПН зіпсовані

Під час візиту до Індії Шольц намагається зміцнити відносини Німеччини з Індією. Серед іншого, тлом є російська агресивна війна, в якій Індія займає нейтральну позицію – зокрема через залежність від Росії. Німеччина хоче це змінити.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я