США, очевидно, хочуть постачати Україні танки Abrams

13

За повідомленнями низки американських ЗМІ, США тепер хочуть таки поставити Україні бойові танки Abrams. Про це повідомила “Нью-Йорк Таймс” з посиланням на інсайдерів. За даними газети, офіційне підтвердження може з’явитися вже цього середовища. Це може бути від 30 до 50 танків, пише газета.

Раніше газета Wall Street Journal повідомила, що заява США про постачання “великої кількості” M1 Abrams може бути зроблена цього тижня. Згідно з доповіддю, президент США Джо Байден у телефонній розмові минулого тижня пообіцяв канцлерові Німеччини Олафу Шольцу розглянути можливість такого постачання. Ані Білий дім, ані Пентагон офіційно не підтвердили ці повідомлення.

Незадовго до цього з коаліційних кіл стало відомо, що уряд Німеччини після кількох тижнів переговорів хоче поставити Україні німецькі бойові танки Leopard 2, а також дозволити це зробити своїм партнерам по альянсу. Канцлерський офіс поки не дав коментарів із цього питання. Нещодавно з’явилися повідомлення про те, що канцлер Олаф Шольц (СДПН) поставив умовою постачання танків “Абрамс”. Берлін та Вашингтон відкинули ці повідомлення. США досі наголошували, що не вважають надання танка «Абрамс» корисним із практичних причин.

Читайте також:  Бенедикт був "великим майстром катехизації"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я