Художній бізнес Хантера Байдена став мішенню для республіканців

95

Американські республіканці тепер хочуть отримати інформацію про угоди у сфері мистецтва сина президента США Джо Байдена Хантера у рамках свого розслідування щодо його родини.

Республіканський голова важливого Комітету з нагляду та реформ Джеймс Комер написав листа нью-йоркському галеристу Жоржу Бергесу з вимогою надати інформацію про анонімних покупців робіт Хантера Байдена, виставлених у його галереї. Хоча останній був недосвідченим художником, він отримував надмірні суми грошей за продаж своїх творів мистецтва. Угода Берже з Хантером Байденом порушує питання про те, чи не продає родина Байденів «вкотре» доступ та вплив. продаж доступу та впливу.

Bergès розмістив оголошення про те, що ціна останньої роботи Хантера Байдена складає від 55000 до 225000 доларів, пише Комер. За його словами, викликає занепокоєння той факт, що син президента Байдена був одержувачем анонімних угод на великі суми без будь-якої звітності. «Особа покупців залишається невідомою, і ви, схоже, єдиний, хто знає про ці вигідні угоди». У Твіттері Комер додав: «Чому хтось має платити Хантеру Байдену стільки доларів за витвір мистецтва, який, мабуть, нічого не вартий? Він не Пабло Пікассо».

Трамп неодноразово нападав на Хантера Байдена

Хантер Байден провів свою першу виставку у галереї Жоржа Бергеса у Нью-Йорку у листопаді 2021 року. Газета «Нью-Йорк Таймс» тоді писала, що це безумовно більше, ніж робота любителя. Але виставка абстрактного мистецтва Байдена також не повинна змусити когось позеленіти від заздрості.

У неконтрольованій передвиборчій боротьбі 2020 року син тодішнього кандидата у президенти Джо Байдена зайняв міцне місце у таборі тодішнього президента Дональда Трампа. Прибуткова посада Хантера у наглядовій раді української газової компанії Burisma – тоді як його батько був віце-президентом за президента Барака Обами – поставила Байдена перед необхідністю пояснень. Трамп також неодноразово згадував про наркотичну залежність Хантера.

Читайте також:  Перша леді США відвідала Нешвілл після стрілянини у початковій школі

Далі Комер написав, що його комітет розслідує «махінації» президента Байдена та його родини вдома та за кордоном. Понад десять років сім’я Байденів наживалася на позиціях Джо Байдена.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я