Хто у білому домі господар? Джо Байден наклав вето

16
Президент США Джо Байден учора наклав вето на другу за час свого перебування на посаді резолюцію Палати представників та Сенату. Джо Байден наклав вето: воно стосувалося резолюції, яка б скасувала видану Байденом директиву щодо захисту водних об’єктів.

Цією директивою адміністрація Байдена надала Агентству з охорони навколишнього середовища США ширші повноваження щодо захисту водойм від забруднення.

За повідомленнями CNN, більшість республіканців, а також деякі демократи назвали директиву надто обмежувальною та обтяжливою для сільського господарства. Раніше резолюція була прийнята Палатою представників та Сенатом.

Це друге вето Байдена за час його перебування на посаді та друге протягом кількох тижнів. Своїм першим вето президент захистив директиву, яка дозволяє керівникам пенсійних фондів враховувати такі фактори, як зміна клімату, захист довкілля та соціальні наслідки при ухваленні інвестиційних рішень.

Своїми вето Байден намагається відстоювати свою політику проти нової більшості у Палаті представників, де республіканці контролюють ситуацію з початку року.

Читайте також:  Виборча кампанія у Туреччині: Ердоган з'явився на публіці

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я