Бербок підтримала родину Шані Лук

80

Вона була взята в заручники угрупуванням ісламізму ХАМАС на музичному фестивалі в ізраїльській пустелі Негев.

Бербок підтримала родину Шані Лук

Бербок підтримала родину Шані Лук

Міністр закордонних справ Анналена Бербок (Зелені) підтримала сім’ю німкені Шані цибулю, викрадену терористами Хамас. Однак на зустрічі, що відбулася в п’ятницю в Ізраїлі, жодних конкретних результатів досягнуто не було, повідомив у суботу агентству dpa Вільфрід Гер, партнер тітки Шані, яка проживає в місті Зульц-на-Неккарі у землі Баден-Вюртемберг.

За словами членів сім’ї, 22-річну Шані Лоук було викрадено під час терористичної атаки на Ізраїль минулими вихідними.. Вона була взята в заручники угрупуванням ісламізму ХАМАС на музичному фестивалі в ізраїльській пустелі Негев. Сім’я Шані Лоук, яка проживає частково в Равенсбурзі, частково в Зульці-на-Неккарі, припускає, що дівчина тяжко поранена, але жива і перебуває в секторі Газа.

Мати Шані Рікарда звернулася до громадськості із проханням про допомогу. Тітка дівчини також звернулася до влади. На зустрічі з Бербок сім’ям було дозволено розповісти історії викрадених і міністр закордонних справ пролила сльозисказав Гер.

За словами Гера, зустріч була розцінена як «політичне шоу»: сім’ї використовували лише як «статистів», а для звільнення ув’язнених було зроблено замало.

Читайте також:  Київ хоче нових санкцій проти Москви

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я