Бербок підтримала родину Шані Лук

32

Вона була взята в заручники угрупуванням ісламізму ХАМАС на музичному фестивалі в ізраїльській пустелі Негев.

Бербок підтримала родину Шані Лук

Міністр закордонних справ Анналена Бербок (Зелені) підтримала сім’ю німкені Шані цибулю, викрадену терористами Хамас. Однак на зустрічі, що відбулася в п’ятницю в Ізраїлі, жодних конкретних результатів досягнуто не було, повідомив у суботу агентству dpa Вільфрід Гер, партнер тітки Шані, яка проживає в місті Зульц-на-Неккарі у землі Баден-Вюртемберг.

За словами членів сім’ї, 22-річну Шані Лоук було викрадено під час терористичної атаки на Ізраїль минулими вихідними.. Вона була взята в заручники угрупуванням ісламізму ХАМАС на музичному фестивалі в ізраїльській пустелі Негев. Сім’я Шані Лоук, яка проживає частково в Равенсбурзі, частково в Зульці-на-Неккарі, припускає, що дівчина тяжко поранена, але жива і перебуває в секторі Газа.

Мати Шані Рікарда звернулася до громадськості із проханням про допомогу. Тітка дівчини також звернулася до влади. На зустрічі з Бербок сім’ям було дозволено розповісти історії викрадених і міністр закордонних справ пролила сльозисказав Гер.

За словами Гера, зустріч була розцінена як «політичне шоу»: сім’ї використовували лише як «статистів», а для звільнення ув’язнених було зроблено замало.

Читайте також:  В Україні шукають зниклих безвісти після прориву греблі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :