Податкові органи США вимагають від Microsoft 29 млрд. доларів

6

Є високі та дуже високі зворотні податки – і ось нинішня вимога до Microsoft: 29 млрд доларів плюс штрафи та пені мають бути виплачені корпорацією у США.

Податкові органи США вимагають від Microsoft 29 млрд. доларів

Податкові органи США вимагають від компанії Microsoft сплати величезного зворотного податку розміром близько 29 млрд дол. Софтверний гігант хоче захиститися від цього. Ця вимога стала кульмінацією розслідування американських податківців, яке триває вже близько десяти років.

Суму в 28,9 млрд доларів (близько 27,2 млрд євро) було запрошено за період з 2004 по 2013 рік, повідомила Microsoft у середу. До цієї суми будуть додані штрафи та пені. Microsoft із цим не згодна. Спочатку компанія подасть апеляцію до Податкового управління (Internal Revenue Service, IRS) – розгляд може тривати кілька років. При необхідності після цього будуть здійснені юридичні кроки.

IRS вбачає проблеми з розподілом прибутку між підрозділами компанії у різних країнах у зазначені роки, пояснила компанія у своєму блозі.

Microsoft вважає, що завжди дотримувалася правил і справно сплачувала податки, належні в США та інших країнах. Оскільки витрати на розробку були розподілені між різними компаніями Microsoft, вони мали право на відповідні частки прибутку, пояснює Microsoft розподіл прибутку в той час.

У той же час корпоративні структури та грошові потоки відтоді змінилися, тому заперечення IRS у будь-якому випадку вже не застосовні до сьогоднішньої ситуації. У Microsoft наголосили, що у додатковому позові не враховано виплати після податкової реформи США 2017 року, які можуть зменшити суму до десяти мільярдів доларів. Усього ж з 2004 року компанія заплатила у США понад 67 млрд дол. податків.

Читайте також:  Зіткнення між Ізраїлем та палестинцями

Інвестори спокійно поставилися до величезного додаткового попиту: Акції практично не відреагували на новину під час позабіржових торгів.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :