Джада Пінкетт Сміт розповіла про стосунки з чоловіком

13

Джада Пінкетт Сміт, дружина голлівудської зірки Вілла Сміта, розкрила подробиці їхніх стосунків у телевізійному інтерв’ю.

Джада Пінкетт Сміт розповіла про стосунки з чоловіком

На публіці голлівудська зірка Вілл Сміт (55 років, «Король Річард») та його дружина Джада Пінкетт Сміт (52 роки, «Погані матусі») виглядають як пара. Однак тепер актриса розповіла у телеінтерв’ю, що з 2016 року подружжя веде «цілком роздільне життя».

У середу телеканал NBC опублікував уривки з інтерв’ю, яке має вийти в ефір у п’ятницю. Пінкет Сміт випустить свої мемуари під назвою «Гідний» 17 жовтня.

За словами актриси, вони офіційно не розлучені і не збираються розлучатися, але їхні любовні стосунки закінчилися. За її словами, вони промовчали про це публічно, оскільки їм самим ще належить внести ясність у свої відносини. До розриву сім років тому призвело “дуже багато”, сказала Пінкетт Сміт. За її словами, після численних спроб зберегти шлюб вони просто видихнулися.

«Дуже важкий час»

У подружжя, яке перебуває у шлюбі з 1997 року, двоє дорослих дітей, у Сміт є син від попереднього шлюбу.

2020 року вони публічно розповіли про роман, який був у актриси.. Вони переживали «дуже важкий час», коли у Пінкет-Сміт почався «роман» зі співаком Аустом Алсіном, розповіли подружжя у своєму інтернет-шоу «Red Table Talk». Однак вони помирилися, заявили тоді.

Інцидент із ляпасом на церемонії вручення премії «Оскар» у 2022 році знову привернув до них увагу. Сміт ударив коміка Кріса Рока на сцені після того, як Рок пожартував з Пінкетт Сміт. Пізніше Сміт вибачився. Йому було заборонено брати участь у заходах Академії Оскар протягом десяти років.

Читайте також:  "День опору" пройшов в Ізраїлі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :