Нуріпур критикує нерішучість європейських партнерів щодо танків

27

Лідер партії зелених Омід Нуріпур розкритикував європейські країни-партнери за нерішучі зобов’язання щодо постачання танків в Україну. «Я визнаю, що в останні тижні та місяці мене іноді трохи дратують деякі близькі друзі Німеччини в Європі», – сказав Нуріпур у четвер в інтерв’ю радіостанції Deutschlandfunk.

Ці країни голосно і чітко вказували пальцем на Німеччину у зв’язку з російською агресивною війною, щоб відвернути увагу від внутрішньополітичних дискусій. Співголова партії «зелених» не уточнив, які країни він мав на увазі у своїй критиці.

Нуріпур, який зараз знаходиться у Києві, сказав, що українцям було ясно, що постачання зброї не є наперед вирішеним фактом. Вони були вдячні за допомогу Німеччині та знали, «що ми стоїмо на боці України».

Після ухвалення рішення про постачання бойових танків Leopard уряд Німеччини все ще очікує на подальшу конкретну участь з боку країн-партнерів. У той час як за моделлю Leopard 2A4 вже були зроблені оголошення, ситуація з поставками нового типу 2A6 спочатку була неясною. Данія та Нідерланди погодилися взяти участь у постачанні капітально відремонтованих Leopard 1A5. «Зараз важливо, щоб ми також розпочали справу, причому всі разом», – сказав Нуріпур.

Сьогодні о 10:15

Заголовне фото: Philipp Znidar/dpa

.

Читайте також:  Південна Корея вивчає аварійну північнокорейську ракету

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я