Марк Медоуз співпрацює з федеральними слідчими

19

У рамках кримінального процесу проти колишнього президента США Трампа колишні прихильники поступово відвертаються від республіканця і хочуть співпрацювати із правосуддям.

Марк Медоуз співпрацює з федеральними слідчими

Марк Медоуз співпрацює з федеральними слідчими

Марк Медоуз співпрацює з федеральними слідчими: Колишній президент США Дональд Трамп зазнає дедалі більшого тиску з боку колишніх соратників, які співпрацюють із судовими органами у справах проти нього.

Американський телеканал ABC повідомив увечері (за місцевим часом), що колишній голова апарату Білого дому Марк Медоуз кілька разів спілкувався з командою спеціального прокурора Джека Сміта – у федеральній справі про вплив на президентські вибори 2020 року. Медоуз давав свідчення перед колегією присяжних, так званим великим журі. В обмін на свідчення під присягою йому було обіцяно імунітет у цій справі.

Медоуз: Трамп був «нечесним»

Медоуз повідомив федеральним слідчим, що протягом кількох тижнів після виборів він неодноразово говорив Трампу, що його заяви про масштабні фальсифікації результатів голосування не мають підстав. Згідно зі звітом, Медоуз заявив, що Трамп був «нечесний» із громадськістю у своїх твердженнях про перемогу на виборах. Подібні заяви, що інкримінують, можуть нашкодити Трампу в ході судового процесу, початок якого заплановано на березень 2024 року.

Трамп – перший в історії США екс-президент, який постане перед судом за звинуваченням у скоєнні злочинів. У Вашингтоні йому висунули федеральні звинувачення у спробі заднім числом скасувати результати президентських виборів 2020 року.

Кампанія проти підсумків виборів

На той момент Трамп програв вибори демократу Джо Байдену, але досі не визнає своєї поразки. Натомість Трамп намагався різними способами змінити результат виборів. Кульмінацією його кампанії проти підсумків виборів став безпрецедентний за своєю жорстокістю напад його прихильників на Капітолій США 6 січня 2021 року.

Читайте також:  78-річна жінка пограбувала банк утретє

Звинувачення у спробі втручання у вибори були пред’явлені Трампу та ще 18 обвинуваченим у штаті Джорджія. Серед обвинувачених – Медоуз. Він, як і Трамп, не визнав себе винним.

У справі Джорджії четверо обвинувачених, колишніх прихильників Трампа, востаннє уклали з прокуратурою угоду про визнання провини: Вони визнали себе винними, щоб уникнути суду. Це означає, що в майбутньому вони зможуть дати свідчення проти співучасників, а отже, і проти Трампа. Для звинувачення це великий успіх.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я