Мандарини в снігу: десерт без випічки і клопоту з тіста. Готуємо у пластиковій пляшці!

534

Знаменитий десерт «Мандарини в снігу» візуально здається складним у виконанні — композиція нагадує роботи досвідченого кондитера. Але насправді це один із найпростіших у виконанні десертів, робиться він без випічки і зайвого клопоту з тестом, у звичайній пластиковій пляшці.

Складові: 10 мандаринів, 200 г цукру, 200 мл води, 800 г сметани, 30 г желатину. Для формування потрібно півторалітрова пляшка і дерев’яна шпажка.

Желатин заливаємо теплою водою і розпускаємо в мікрохвильовій печі, або на водяній бані. Тепер змішуємо сметану з цукром і тонким струмком вводимо желатин, знову перемішуємо все разом. Верхню частину пластикової пляшки зрізаємо у вузькому місці. Кладемо в пляшку 3-4 ложки сметанної маси та ставимо в холодильник до застигання.

Очищені мандарини надягаємо на шпажку і ставимо в пляшку. Тепер заливаємо в пляшку сметанну масу, що залишилася. Залишаємо застигати у холодильнику.

Залишилося тільки дістати шпажку, вийняти сам десерт і нарізати порційно.

Легко доопрацювати рецепт і на власний смак. Спробуйте додати до сметани трохи подрібненого шоколаду, сухофруктів чи горіхів.

Читайте також:  Зелений чай - у чому користь? Чим зелений чай кращий за звичайний чорний?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я