Лондон сумнівається у “добровільності” російських солдатів

16

За даними російських ЗМІ, Кремль має набрати 400 тисяч добровольців для війни проти України. Проте британські спецслужби висловлюють сумніви у «добровільності» солдатів.

 

Лондон сумнівається у «добровільності» російських солдатів

Запланована в Росії кампанія з набору добровольців для участі у війні проти України є лише прикриттям нового примусового призову, вважають у Великобританії. «Існує реальна можливість того, що на практиці ця відмінність стане розмитою, і що регіональна влада буде прагнути досягти поставленої мети з набору добровольців, змушуючи чоловіків вступати в армію», – заявило в четвер Міністерство оборони в Лондоні, посилаючись на розвіддані. За даними російських ЗМІ, буде набрано 400 тисяч добровольців.

Передбачувана «добровольча модель» покликана звести до мінімуму невдоволення у країні, заявило британське міністерство. «Дуже малоймовірно, що кампанія залучить 400 000 справжніх добровольців». Більше того, потрібні не лише нові кадри. «Росії потрібно більше боєприпасів та озброєнь, ніж вона має зараз», – додало міністерство.

З моменту початку російської агресивної війни проти України у лютому 2022 року Міністерство оборони Великобританії щодня публікує оновлену інформацію про хід війни проти України, посилаючись на дані розвідки. Це спосіб британського уряду протистояти російському наративу та тримати союзників у вузді. Москва звинувачує Лондон у дезінформаційній кампанії.

Читайте також:  Сварка через повідомлення Бориса Джонсона в Whatsapp часів корони

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я