Локальні успіхи дорого обійдуться і Москві та Києву

25

Найзапекліші бої нині відбуваються між українськими та російськими військами на сході України. Ціна за обмежений прогрес висока. За даними Лондона, для великих завоювань біля бракує підрозділів.

Лондон: локальні успіхи дорого обійдуться і Москві та Києву

Українські та російські війська продовжують платити високу ціну за свої наступальні дії на сході України, згідно з британськими оцінками. «За останні шість тижнів і Росія, і Україна насилу, але мають локальні успіхи на різних ділянках фронту», – заявило сьогодні Міністерство оборони Великобританії у щоденному оновленні розвідданих.

Але це лише локальні успіхи – для серйозних завоювань місцевості не вистачає підрозділів, йдеться у заяві. «У цих умовах ключовим завданням для обох сторін є створення формувань, які не мають бойового складу, здатні використовувати тактичні досягнення для здійснення оперативних проривів», – заявили в міністерстві.

У неділю українські підрозділи все ще утримували позиції у Соледарі на північ від захопленого міста Бахмут на Донеччині, йдеться у повідомленні. Там війська найманої групи Вагнера продовжували атакувати. Бої також тривали навколо Кремінної на Луганщині. Тут українські сили повільно рухалися вперед, сказали вони.

З початку агресивної війни Росії проти України наприкінці лютого минулого року Міністерство оборони Великобританії щодня публікує інформацію про перебіг війни, посилаючись на дані розвідки. Таким чином, британський уряд хоче як протистояти російському наративу, так і утримати союзників у вузді. Москва звинувачує Лондон у цілеспрямованій кампанії з дезінформації.

Читайте також:  Війна в Україні 30 жовтня

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я