Лінднер відкинув ідею створення спеціального фонду для забезпечення внутрішньої безпеки

5

Копельке, голова GdP, закликав канцлера Шольца створити спеціальний фонд внутрішньої безпеки. Міністр фінансів Лінднер має чітку позицію щодо цього питання.

Лінднер відкинув ідею створення спеціального фонду для забезпечення внутрішньої безпеки

Федеральний міністр фінансів Крістіан Лінднер відкинув вимогу профспілки поліції (GDP) щодо створення спеціального фонду для забезпечення внутрішньої безпеки.

У програмі ARD «Репортаж з Берліна» лідер ВДП ствердно відповів на запитання про те, чи він виключає можливість створення такого спеціального фонду за аналогією зі 100-мільярдним фондом для бундесверу. Лінднер наголосив, що органи безпеки вже були посилені останніми роками.

Наразі міністр фінансів закликав до покращення співпраці між федеральним урядом та урядами земель у галузі захисту єврейських установ. Водночас Лінднер назвав питанням тактики роботи поліції на місцях визначення тих, хто прославляє насильство та пропагує антисемітизм, щоб правоохоронні органи могли вжити відповідних заходів. У зв’язку з численними демонстраціями, присвяченими війні в Газі, поліція по всій країні зазнає великого навантаження.

Президент GdP Йохен Копельке нещодавно написав листа канцлеру Олафу Шольцю (СДПН), в якому закликав створити «спеціальний фонд внутрішньої безпеки» – за аналогією з запланованими інвестиціями в бундесвер. «Нинішнє бюджетне планування не дозволяє федеральній владі виконати свій мандат із запобігання небезпекам для людей, – йшлося у листі. Як боротьба з тероризмом, так і запобіжні заходи проти гібридних атак у Німеччині недофінансуються, йдеться в листі.

Читайте також:  Після запуску повітряної кулі: США оцінюють частини уламків

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :