Шольц про помірність під час голосування в ООН

7

Посол Ізраїлю Рон Прозор розчарований поведінкою Німеччини під час голосування. Канцлер Шольц пояснює помірність під час голосування на Генеральній Асамблеї ООН з резолюції про припинення вогню в секторі Газа.

Шольц про помірність під час голосування в ООН

Шольц про помірність під час голосування в ООН

Канцлер Німеччини Олаф Шольц (СДПН) виступив на захист того, що Німеччина утрималася під час голосування щодо резолюції щодо сектору Газа на Генеральній Асамблеї ООН, яка піддалася критиці з боку Ізраїлю.

Німеччина «вперто працювала над тим, щоб досягти на Генеральній Асамблеї ООН резолюції, яка справедливо відображала б ситуацію», – заявив Шольц під час свого візиту до Нігерії. “Коли нам це не вдалося, ми утрималися від голосування”.

Головним питанням на переговорах було не ігнорувати, «що це була агресія, жорстока вбивча агресія ХАМАС, внаслідок якої загинуло багато людей, дітей, немовлят, дідусів та бабусь», – наголосив Шольц. “Безумовно з цим не можна миритися, і ми однозначно підтримаємо Ізраїль у захисті його власної безпеки”.

Крім того, резолюція ООН, ухвалена в п’ятницю більшістю у дві третини голосів, засуджує будь-яке насильство щодо ізраїльського та палестинського цивільного населення, вимагає негайного та безумовного звільнення всіх «незаконно затриманих» цивільних осіб та безперешкодного гуманітарного доступу до Гази. Він також закликає до «негайного постійного та стійкого гуманітарного припинення вогню», що веде до «припинення бойових дій». Резолюція не містить беззастережного засудження терору ХАМАС як причини війни.

За резолюцію проголосували 120 країн, 45 утрималися, 14 виступили проти. Західні країни ЄС та G7 не знайшли спільної лінії. Якщо Франція та Іспанія проголосували за, то Німеччина, Великобританія та Італія утрималися. США, а також низка невеликих країн ЄС, таких як Австрія, Чехія та Угорщина, проголосували проти.

Читайте також:  Китай ввів санкції після візиту президента Тайваню до США

Розчарування в Ізраїлі

Посол Ізраїлю у Німеччині Рон Просор висловив розчарування щодо голосування Німеччини та закликав Федеративну Республіку однозначно підтримати його країну в ООН. “Нам потрібна підтримка Німеччини в ООН”, – сказав Прозор. Утриматися від голосування, «бо не можна прямо сказати, що ХАМАС несе відповідальність за цю жорстоку бійню, недостатньо», – розкритикував він.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я