Зелені у Котбусі засуджують спільну пропозицію ХДС/АФД

5

Пропозиція стосується обмеження прийому біженців – з ним погодився і один із членів СДПН. Зелені Котбуси вражені: Брандмауер проти правих “продовжує руйнуватися”.

AfD:АфД у Котбусі спочатку вимагала скасування статусу міста як "безпечного притулку" для біженців, але врешті-решт дійшла компромісу з ХДС.

Зелені у Котбусі засуджують спільну пропозицію ХДС/АФД

Районне об’єднання «зелених» Котбуса розкритикувало спільну пропозицію AfD і CDU на засіданні міської ради (SVV) про обмеження прийому біженців.

«Той факт, що вперше ХДС та АфД внесли спільну пропозицію і що вона була прийнята за одного голосу СДПН, показує, як руйнується заслін проти правих», – заявив Штефан Біндер, голова районного об’єднання, у своїй заяві. “Численні утримані при голосуванні також не мають морального компасу і побічно прокладають шлях до майбутньої чорно-синьої коаліції”.

Голова муніципального парламенту від СДПН також проголосував за.

За словами прес-секретаря міста Яна Глоссманна, на засіданні SVV у середу AfD спочатку вимагала скасувати рішення 2021 року, в якому Котбус оголосив себе безпечним притулком для біженців. Після цього фракції AfD та CDU погодили пропозицію з поправками, в якій декларація «безпечного міста» зберігається, але виключається готовність добровільно приймати біженців понад встановлені законом вимоги.

Про це вперше повідомили RBB і газета «Більд».

Пропозиція була прийнята 19 голосами «за» при 6 «проти» і численних тих, хто утримався. Як видно з трансляції засідання SVV, голова місцевого парламенту Райнхард Дрогла (СДПН) також проголосував за цю пропозицію, решта членів парламентської групи СДПН та ліві здебільшого утрималися. Три голоси проти було подано «зеленими» та ще три – іншими групами.

Читайте також:  ХДС та ХСС закликали реформувати міграційну політику

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я