Шольц виступив на захист компромісу ЄС щодо біженців

21

Політик сказав, що нарешті потрібно створити солідарну систему розподілу біженців у Європі.

 

Шольц виступив на захист компромісу ЄС щодо біженців

На з’їзді протестантської церкви в Нюрнберзі федеральний канцлер Олаф Шольц виступив на захист угоди країн ЄС щодо посилення законодавства про надання притулку. «Необхідно припинити, щоб країни вказували пальцем на інших та не відчували себе відповідальними. Саме тому зміст угоди полягає в тому, що ми створюємо механізм солідарності», – сказав він у суботу у повністю заповненому Франкенхаллі. Він сказав, що нарешті потрібно створити солідарну систему розподілу біженців у Європі.

Шольц пообіцяв прискорити процедури надання притулку та дигіталізувати процеси. Він додав, що має бути “можливо” відправити назад того, хто не може залишитися в Європі.

Що за угода щодо біженців?

У четвер міністри внутрішніх справ країн ЄС чималою більшістю голосів висловилися за комплексні плани реформування системи надання притулку. Вони планують набагато жорсткіше ставитися до мігрантів, які не мають перспектив залишитися в країні. У майбутньому люди, які прибувають із країн, які вважаються безпечними, будуть прямувати до строго контрольованих центрів прийому після перетину кордону. Там, як правило, протягом дванадцяти тижнів їх перевірятимуть, чи є у заявника шанси отримати притулок. Якщо ні, їх негайно відправляють. Однак цілком можливо, що парламент ЄС все ж таки наполягатиме на змінах.

Слова Шольца з цього питання неодноразово переривалися галасом. За день до цього люди вже проводили демонстрації проти планів ЄС на задвірках Кірхентага, говорячи про фортецю Європа.

Читайте також:  Бременська СДПН налаштована на союз із колишніми партнерами

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я