Лінднер закликає до збільшення кількості депортацій мігрантів

27

На думку міністра фінансів Крістіана Лінднера, необхідно більш ефективно запобігати нелегальному в’їзду мігрантів до Німеччини. Крім того, необхідно більше депортувати осіб, яким відмовлено у наданні притулку, сказав політик ВДП порталу новин t‑online.

В даний час приплив мігрантів до країни недостатньо контролюється, «бо ми недостатньо запобігаємо нелегальній міграції». Він додав: «Нам не потрібна нелегальна міграція, яка є незаконною, але веде до постійного проживання та отримання соціальної допомоги».

Великі надії на комісара з міграції

Він запропонував прокласти шлях для іммігрантів, які хочуть працювати тут, зокрема шляхом швидшого визнання наявної освіти. «З іншого боку, потрібно бути послідовнішим у поводженні з мігрантами, які не мають права на проживання».

Лінднер сказав, що очікує, що нещодавно призначений комісар з міграції Йоахім Стамп укладе угоди з країнами походження про репатріацію нелегальних іммігрантів. Там можливий варіант плюс і мінус. Полегшення візового режиму для студентів та економічного співробітництва, а також партнерство у припиненні нелегальної міграції».

Муніципалітети скаржаться на брак житла

За даними Федерального відомства у справах міграції та біженців, минулого року 217 774 особи попросили притулку у Німеччині – на 47% більше, ніж роком раніше. Більшість із них прибули із Сирії (70 976), Афганістану (36 358), Туреччини (23 938), Іраку та Грузії. Крім того, мільйон військових біженців з України було прийнято без потреби просити притулок. Багато муніципалітетів скаржаться, що знайти житло практично неможливо.

.

Читайте також:  Колишній лідер "зелених" вважає, що відносини із СДПН зіпсовані

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я