Чи варто виходити на прогулянку, якщо у вас температура?

32

Питання актуалізується щороку під час загострення різних запальних захворювань. З одного боку, в цей час лікарі рекомендують постільний режим, з іншого ж лікарі говорять про користь і навіть необхідність свіжого повітря.

У дорослих людей нормальна температура коливається від 364 до 366 °С. При цьому фізичні навантаження, психологічний стрес або жаркі умови можуть збільшити її і без будь-яких захворювань, пише Lifehacker.

Тож якщо градусник показав, 37,2 °С, а ви нещодавно нервували, сиділи в сауні або пробігли пару кілометрів, можете сміливо вирушати на прогулянку. Звичайно, за умови, що почуваєте себе добре і не маєте жодних симптомів, окрім показань термометра.

Високою температурою прийнято вважати значення від 38 ° С і від. Це ознака того, що в організмі протікає запальна реакція. Найчастіше її причина у бактеріальній або вірусній інфекції, що вразила дихальну, сечостатеву або інші системи організму.

Але навіть така температура не є протипоказанням до прогулянок, якщо ви почуваєтеся добре. Головне, щоб на вулиці було не спекотно, а ви не перевантажували себе – фізично чи емоційно.

Тобто спокійно обійти довкола будинку, вигуляти собаку чи сходити до магазину – нормально. А от влаштовувати піший марафон на інший кінець міста та зустрічатися з друзями – не варто.

Коли краще залишитися вдома

Варто відмінити прогулянку, якщо окрім високої температури ви відчуваєте слабкість, запаморочення, ломоту у м’язах та інші симптоми захворювання.

Оскільки ваше тіло і так перебуває у стресовій ситуації, краще відпочити і дати своїй імунній системі впоратися із проблемою, не збільшуючи навантаження на організм. У цьому випадку свіже повітря можна одержати, періодично провітрюючи приміщення.

Читайте також:  Названі місця, де можна побачити наймальовничіші сходи та заходи сонця

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я