Ресторатор-шанувальник Шакіри прогнав Жерара Піке з дівчиною зі свого закладу

97

Жерар Піке дуже рано почав святкувати перемогу у своєму протистоянні з Шакірою. Так, у футболіста вийшло «наставити роги» однієї з найуспішніших співачок світу. Та й у наступних розбираннях Піке, по суті, вийшов сухим із води: горда Шакіра не хотіла руйнувати зрадника. Але спортсмен зовсім забув про численні фанатах ображеної красуні. І ось, буквально днями ресторатор-шанувальник Шакіри привселюдно вигнав Жерара та його нову пасію зі свого закладу!

Шанувальник помстився за кумира

Зруйновані надії

Для Шакіри розлучення з Жераром Піке простим не було. Чи бачиш, колумбійська співачка — людина ґрунтовна, і у відносини вкладається по максимуму. Заради Жерара красуня пожертвувала навіть своєю кар’єрою, переїхавши до коханого до Іспанії. І все заради того, щоб Піке продовжував спокійно виступати у складі Барселони!

Співачка народила від футболіста двох синів. Регулярно з’являлася на трибунах щоразу, як Піке виходив на поле в особливо складному матчі. Підтримувала Жерара у всіх починаннях. А у численних інтерв’ю ніжно називала спортсмена: «Моє сонечко». Піке ж відплатив красуні чорною невдячністю.

Сумна історія

Шанувальники футболіста відзначають, що Клара Чіа Марті, модель, через яку Жерар розлучився зі співачкою, до смішного схожа на Шакіру. Поціновувачі спортивного дару Піке припускають, що вирішальним аргументом для спортсмена-ловеласа стала молодість Клари. Адже Шакірі в 2023 році стукнуло 46.

Чи бачиш, Піке давно вже відзначився винятковою нерозбірливістю в особистому житті. Фанатам хотілося вірити, що життя з Шакірою змінило вдачу футболіста. Втім, поціновувачі спортивного дару Жерара ніколи не будували для себе ілюзій щодо «облику моралі» свого улюбленця.

Гірка правда

Песимісти мали рацію. У ході розлучення з Шакірою з’ясувалося, що Клара Чіа Марті була лише останньої у довгому ряду пасій велелюбного Піке. Футболіст успішно зраджував співачці чи не весь час їхнього спільного життя. І дехто зі скептиків вважає, що на Кларі Чіа Марті Жерар точно не зупиниться.

Читайте також:  Енн Хетеуей на Берліналі-2023 висловила своє захоплення Володимиром Зеленським

Страва, яку подають холодною

Втім, уже зараз помітно — розставання із Шакірою навряд чи пройде для Піке безболісно. І тут навіть не про долю дітей пари, опікою над якими зайнята переважно співачка. Розумієш, у колумбійської красуні мабуть-невидимо фанатів у всьому світі. І далеко не всі вони сприймають те, що відбувається, з таким же холодним спокоєм, як сама Шакіра.

Наприклад, днями Жерара прилюдно принизили. Футболіст збирався влаштувати коханій романтичний вечір в одному з японських ресторанів Барселони. Ось тільки шанувальник Шакіри, він же власник ресторану, мав свою точку зору щодо цього. Піке та його пасію видворили із закладу за дві секунди. Засмучена парочка швидко залізла в автомобіль і поїхала додому. Як то кажуть, скатертиною доріжка!

Фото на прев’ю Gettyimages

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я