Після інциденту з поліцією вдач: похована молода іранська жінка

8

«Арміта, прощай»: близько місяця тому підліток упав і впав у кому – ймовірно, після зіткнення з іранською поліцією вдач. Державні ЗМІ розповсюджують іншу версію.

Іранська жінка загинула після передбачуваної сутички з поліцією моралі: Кадри з камери спостереження фіксують жорстоке поводження іранської поліції моралі з Армітою Гараванд - державні ЗМІ звинувачують у нібито смертельному падінні молодої жінки низький кров'яний тиск.

Після інциденту з поліцією вдач: похована молода іранська жінка

У Тегерані похована юна іранка Арміта Гараванд, чия доля стала надбанням усього світу. Школярку було поховано в столиці в неділю, повідомив портал новин «Eslahatnews» у Telegram. Державні ЗМІ повідомили про її смерть у суботу.

Гараванд упала і впала в кому близько місяця тому після передбачуваної конфронтації з ісламськими охоронцями моральності.

На відеозаписах у соціальних мережах видно, як люди в чорному одязі збираються на центральному цвинтарі Бехешт-Сахра на півдні Тегерана, кричать і плачуть на знак скорботи біля могили. «Дорога Арміто, прощай», – кричить один із чоловіків на відео.

Похмурі спогади про справу Аміні

За наявними даними, на початку жовтня в поїзді метро поліція вдач зіткнулася з молодою жінкою за те, що вона не носила головну хустку. Державні ЗМІ заперечують факт насильства з боку поліції вдач. За офіційним поясненням, Гараванд упала і вдарилася головою через низький кров’яний тиск.

Дані про її вік різняться. За даними державних ЗМІ, Гараванд було 16 років, тоді як деякі ЗМІ та активісти називають вік 17 років.

Доля Гараванд нагадує багатьом іранцям випадок з молодою іранською курдською жінкою Джиною Махса Аміні, яка була заарештована правоохоронцями восени 2022 р. за те, що нібито носила головну хустку, яка не підходить. Аміні впала в кому і померла.

Її смерть викликала торік найсерйозніші за останні десятиліття протести. З того часу багато жінок демонстративно ігнорують вимогу носити хустку.

Читайте також:  Дюльгер закликає відмовитися від виходу на пенсію у 63 роки

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я