Вибори 2024 у Тюрингії: Оцінено витрати на голосування

19

Уряд землі зазначає, що в муніципалітетах та округах потрібно близько 30 тис. співробітників виборчих комісій.

Вибори 2024 у Тюрингії: Оцінено витрати на голосування

Вибори 2024 у Тюрингії: Оцінено витрати на голосування

Влада оцінила витрати на вибори 2024 року у Тюрінгії. Уряд землі очікує, що витрати на проведення голосування на супервиборах у 2024 р. становитимуть кілька мільйонів євро. Відповідно, на проведення парламентських та європейських виборів наступного року може знадобитися до 3,1 млн. євро на кожні. Таким є результат відповіді Міністерства внутрішніх справ на запитання депутата земельного парламенту від ХДС Андреаса Бюля. Щодо європейських виборів, то федеральний уряд відшкодовує землям необхідні витрати, спричинені проведенням виборів.

Міністерство не надало інформації про можливі витрати на місцеві вибори, які також заплановані на 2024 рік. Відповідно, муніципалітети проводитимуть ці вибори в обов’язковому порядку, а муніципалітети та округи нестимуть витрати на проведення відповідних виборів.

Уряд землі також передбачає, що в муніципалітетах та округах потрібно близько 30 тис. співробітників виборчих комісій.

Новий земельний парламент має бути обраний у Тюрінгії 1 вересня 2024 року. До цього на 26 травня заплановано вибори до місцевих органів влади. Можливий другий тур виборів голів міст та районних рад заплановано разом із європейськими виборами на 9 червня.

Читайте також:  Уряд звинуватили у зарозумілому ставленні до Катару

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я