Лідери “світлофорної коаліції” зустрілися в офісі канцлера

3

У центрі обговорення, найімовірніше, виявляться наслідки поразки партій «світлофора» на земельних виборах у Баварії та Гессені. Також на порядку денному: ситуація в Ізраїлі та міграційна політика.

Лідери світлофорної коаліції в канцелярії: Дорогою до канцелярії: Почалися консультації щодо світлофорної коаліції в Берліні.

Лідери «світлофорної коаліції» зустрілися в офісі канцлера

Лідери світлофорної коаліції СДПН, «зелених» та ВДП розпочали консультації щодо поточної політичної ситуації у відомстві канцлера. Як повідомляють джерела в коаліції, вони також обговорили ситуацію в Ізраїлі та на палестинських територіях. Перед початком зустрічі повідомлялося, що планується зробити висновки із результатів земельних виборів у Баварії та Гессені. Усі три партії втратили підтримку виборців. У зустрічі візьмуть участь канцлер Олаф Шольц (СДПН), лідери партій та парламентських фракцій, а також кілька міністрів.

«Усередині урядової коаліції ми мали абсурдну постійну суперечку про політичні рішення», – сказав Шольц в інтерв’ю Der Spiegel про стан своєї коаліції. «Громадяни часто розуміли це не більше, ніж я. І зараз цьому має бути покладено край». Наразі, за його словами, складається враження, що «усі правлячі партії справді це зрозуміли».

Прес-секретар уряду Штеффен Хебестрейт говорив про те, що зустріч відбувається регулярно. Проте коаліційний комітет – справа правлячих партій.

Очікується, що на ньому буде розглянуто питання про міграцію. Нещодавно федеральний уряд представив пакет реформ, спрямованих на обмеження нелегальної імміграції до Німеччини та полегшення депортації. Шольц закликав федеральні землі та ХДС/ХСС до співпраці. Самі землі також подали комплексний документ. Рішення має бути знайдено до конференції президентів міністрів 6 листопада, яка отримає широку більшість у бундестазі та буде підтримана землями.

Шольц заявив в інтерв’ю «Der Spiegel»: «Ми маємо депортувати більше та швидше». Цей вислів частково викликав критику у парламентській фракції СДПН. Депутати від СДПН Раша Наср та Хакан Демір опублікували у п’ятницю заяву, в якій наголосили, що депортація – це «лише мала частина рішення» в умовах високої інфляції та звернень компаній за допомогою. Вони висловили критику: «Міграція є однією з багатьох проблем, які нам доводиться вирішувати – деякі люди поводяться так, ніби це єдина проблема, що залишилася, тоді як нам належить зробити так багато».

Читайте також:  СДПН та AfD знаходяться в рівних умовах

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я