Утриманців стало більше, ніж платників податків

17

Число тих, хто перебуває на утриманні держави, стрімко зростає у Великій Британії. Утриманців побільшало, ніж тих, хто платить податки.

 

У Британії утриманців стало більше, ніж платників податків

Число тих, хто перебуває на утриманні держави, у Британії стрімко зростає. Іждевенців стало більше, ніж платників податків: Згідно з дослідженням, у Великій Британії людей, які отримують допомогу вже більше, ніж тих, хто сплачує податки.

Чистий «коефіцієнт залежності» склав 54,2% 202021 фінансовому році (5 квітня), згідно з опублікованим аналізом аналітичного центру Civitas. Це відповідає приблизно 36 мільйонам людей. Нерівність у доходах також збільшилась. Сюди включені і пільги у натуральній формі, такі як медичне обслуговування NHS та освіта.

Уряд неодноразово висловлював занепокоєння щодо великої кількості людей, які вибули зі складу робочої сили після пандемії. Очікується, що міністр праці Мел Страйд перебудує систему допомоги та розробить стимули для повернення сотень тисяч людей на роботу. За даними Civitas, нижні 40% шкали доходів – близько 27 мільйонів осіб – отримують у середньому 23 000 фунтів стерлінгів (26 200 євро) на рік у вигляді грошової та натуральної допомоги. У квітні соціальна допомога збільшиться на 10,1 %.

Причиною збільшення так званого коефіцієнта залежності приблизно на 4,7 % пункту в порівнянні з попереднім роком стали заходи боротьби з пандемією, які торкнулися непрямих податків і пільг у натуральній формі. Згідно зі звітом, цей показник збільшився б ще більше, якби урядова програма короткочасної зайнятості враховувалася як грошова допомога, а не як виплата заробітної плати, повідомляє Civitas з посиланням на дані Національного статистичного управління. Крім того, не враховується значна кількість людей, які залишили робочу силу після пандемії. Це також може посилити ситуацію, йдеться у повідомленні.

Читайте також:  Японці вмирають на самоті - доля старіючих країн

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я