Даніель Штіх висунутий на європейські вибори

3

Наразі він працює директором міністерства науки та охорони здоров’я Рейнланд-Пфальца.

Даніель Штіх висунутий на європейські вибори

Даніель Штіх висунутий на європейські вибори

Даніель Штіх стане головним кандидатом СДПН у землі Рейнланд-Пфальц на європейських виборах. У п’ятницю виконавчий комітет землі одноголосно висунув кандидатуру Штіха, про що ввечері оголосив земельну спілку. Остаточне рішення щодо земельного списку буде ухвалено соціал-демократами 4 листопада. Європейські вибори відбудуться 9 червня 2024 року.

«Я хочу, щоб ми в Європі не скочувалися до національних шаблонів, а разом вирішували виклики часу», – сказав Штіх, як йдеться у заяві. «Декарбонізація, цифровізація, нові технології праці, воднева економіка – ми у Рейнланд-Пфальці хочемо бути переможцями у цій трансформації із соціал-демократичним підходом». Для вирішення цього завдання, за його словами, потрібний ЄС як сильний партнер. «Я хочу бути впевненим у тому, що це партнерство буде успішним».

Скарбник СДПН та переконаний європеєць

Голова СДПН Роджер Левенц охарактеризував Штіха як переконаного європейця. «Завдяки своєму досвіду роботи в партії та в міністерствах землі Рейнланд-Пфальц він знає нашу країну і добре представлятиме її на європейському рівні».

«Наразі Штіх працює директором міністерства науки та охорони здоров’я», – йдеться у заяві. Раніше 47-річний фахівець обіймав, зокрема, посади виконавчого директора та генерального секретаря земельного об’єднання СДПН землі Рейнланд-Пфальц. Нині він є його скарбником.

Читайте також:  "Ми маємо запропонувати партнерство, вигідне обом сторонам"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я