Лідер Молодого союзу хоче проводити жорсткіший курс щодо міграції

7

Цього року День юного союзу у Німеччині буде присвячено міграції. Крім того, відбудеться зустріч двох можливих кандидатів на посаду канцлера.

Йоханнес Вінкель - 75-й День Союзу Юнг Німеччини: Виступ Йоханнеса Вінкеля на 75-му Дні Німеччини Союзу Юнг.

Лідер Молодого союзу хоче проводити жорсткіший курс щодо міграції

Коли йдеться про соціальні пільги для мігрантів у Німеччині, федеральний голова Союзу юннатів Йоханнес Вінкель закликає до жорсткішого курсу. Пільги мають бути скорочені, заявив Вінкель у Брауншвейгу перед початком Дня Німеччини Союзу юннатів (СЮ). Він назвав конкретну суму.

Молодіжний союз Німеччини (JU) – це молодіжна організація ХДС та ХСС. За своїми даними, вона налічує близько 90 000 членів. Вінкель є її головою з листопада минулого року.

Вінкель також висловився за те, щоб у майбутньому допомога регулювалася платіжними картками, а не виплачувалася готівкою. “Якщо ми живемо в країні, де адміністрація не може налагодити випуск платіжних карток, то я, чесно кажучи, вже нічого не знаю”, – критикує Вінкель.

Пропозиція про випуск платіжних карток замість грошей має стати стримуючим фактором для потенційних прохачів притулку, які бажають відправити додому гроші з наявного у них мізерного бюджету.

Вінкель назвав дискусії про депортацію «безглуздою дискусією». «Не можна, з одного боку, впускати в країну 500 000 чоловік на рік і думати, що потім їх можна буде знову депортувати якимось гуманним способом». За його словами, акцент на депортації є популістським.

Чітка відданість Ізраїлю

На початку засідання Deutschlandtag на екрані було видно прапор Ізраїлю. Делегати тримали в руках таблички з іменами людей, які загинули внаслідок теракту, здійсненого рухом ісламізму ХАМАС близько двох тижнів тому. За словами Вінкеля, ЮС твердо стоїть на боці Ізраїлю.

День Німеччини, який проводить Спілка молодиків, триватиме з п’ятниці до неділі. У суботу очікується участь лідера ХДС Фрідріха Мерца та прем’єр-міністра Баварії Маркуса Зедера, а в неділю – голови Комісії ЄС Урсули фон дер Ляйєн. За словами прес-секретаря, на Deutschlandtag обговорюватимуться такі теми, як міграція, надання притулку та економіка в Європі.

Читайте також:  Армія Ізраїлю відклала наземний наступ

Суботні розбірки між Зедером та Мерцем

У суботу Зедер і Мерц виступлять з промовами майже через два тижні після успішних з точки зору Союзу земельних виборів у Гессені та Баварії. “Це дуже хвилююче порівняння для делегатів, для Юнацького союзу”, – сказав Вінкель. Вінкель не побажав назвати кандидата на посаду канцлера на виборах до Бундестагу у 2025 році.

Щодо шляхів прийняття рішення щодо кандидатури канцлера, то він сказав: «У мене відносно мало надій на те, що ХДС та ХСС узгодять офіційну процедуру. Часи, коли ви зустрічалися у вільному порядку та обговорювали щось, минули».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я