Ізраїль підтверджує: Два заручники звільнені ХАМАСом

14

Майже два тижні тому рух ісламізму ХАМАС викрав понад 200 людей з Ізраїлю в сектор Газа. Наразі двоє з них знову на волі, і, за деякими даними, вони є громадянами США.

Близькосхідний конфлікт - Ізраїль: Після нападу ХАМАС на Ізраїль родичі та їхні прихильники вимагають повернення заручників.

Ізраїль підтверджує: Два заручники звільнені ХАМАСом

Ізраїль підтвердив перше звільнення двох заручників, які утримували ісламістська організація ХАМАС у секторі Газа. “Сьогодні вночі (у п’ятницю) Юдіт Тай Раанан і Наталі Шошана Раанан були звільнені з рук терористичної організації ХАМАС”, – оголосила канцелярія прем’єр-міністра Біньяміна Нетаньяху.

Ізраїльський офіцер, який відповідає за викрадених і зниклих безвісти, бригадний генерал Галь Хірш, прийняв їх на межі сектора Газа. В даний час обидві жінки прямують на військову базу в центрі країни, де на них чекають родичі. За повідомленнями ЗМІ, обидві жінки є громадянками США.

Раніше військове крило ХАМАС заявило, що звільнило двох американських громадян (мати і дочку) «з гуманітарних міркувань» у «відповідь на зусилля Катару». За словами «Бригад Аль-Кассама», це було зроблено для того, щоб «довести американському народу та всьому світу, що заяви (президента США Джо) Байдена та його фашистського уряду помилкові та необґрунтовані».

7 жовтня терористи, які діють від імені руху ХАМАС, який управляє сектором Газа, влаштували масове вбивство мирних жителів в Ізраїлі. У ході цієї бійні та в наступні дні було вбито понад 1400 осіб. За даними ізраїльської армії, ще не менше 203 людей було насильно вивезено до сектору Газа, зокрема кількох німців. За даними армії, більшість заручників ще живі.

За даними військових, серед викрадених понад 20 дітей та підлітків. Ще від 100 до 200 людей вважаються зниклими безвісти після терактів.

Читайте також:  Нобелівський лауреат закликає повернути дітей із Росії

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я