Студенти підтримують зґвалтування ХАМАСом.

12

З такими емоційними словами звертається професор бізнесу Шай Давідай до батьків своїх студентів у Колумбійському університеті. Тисячі студентів, які підтримують Хамас, проводять демонстрацію у кампусі цього елітного університету. У своїй десятихвилинній промові професор, борючись зі сльозами, пояснює, чому саме ізраїльські студенти не можуть почуватися у безпеці в Колумбійському університеті.

Студенти підтримують зґвалтування ХАМАСом.

Студенти підтримують зґвалтування ХАМАСом. «Вони співали її не в Газі, не в Афганістані, а тут, у Нью-Йорку! І це університет, до якого ви бажаєте відправити своїх дітей? Вони підтримували зґвалтування дівчаток-підлітків».

Студенти підтримують зґвалтування ХАМАСом.

Професор Колумбійського університету Шай Давідай розмістив свою промову на YouTube, написавши: “Я прошу вас – будь ласка, допоможіть мені захистити ваших дітей. Я прошу вас – відправте це відео п’ятьом знайомим батькам прямо зараз. Батьки мають знати. Батьки заслуговують на те, щоб знати».

Батько двох дітей пояснює, чому він ніколи не відправить свою дочку до університету, де викладає сам: тому що президент університету дозволив би прихильникам Терору провести марш у кампусі і при цьому підтримав би їх.

Професор, борючись зі сльозами, пояснює: “Для студентської організації, яка виступає за терор, мій семирічний син є об’єктом опору тільки тому, що він ізраїльтянин”. Те саме стосується і його дворічної доньки, додає він.

«Вам дозволено вбивати та викрадати мою дворічну дочку в ім’я опору, і жоден із президентів університетів усієї країни не виступив проти цього. Ось що роблять труси!

Минулого тижня тисячі студентів співали протерористичні пісні, які зараз співають в Іраку, Лівії, Ємені та Афганістані. “Ці студенти ідеалізують чоловіків, які ґвалтують в ім’я опору”. Професор гнівно заявляє:«Згвалтування ніколи не є нормальним. Ні як акт спротиву. Ні як акт опору, ні як акт помсти. Згвалтування – це нормально».

Читайте також:  Закон про теплопостачання: розбіжності після відходу Грейчена

Він закликає батьків дзвонити до університетів своїх дітей і запитувати: «Чи захистите ви мою дитину від студентських організацій, які виступають за терор?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я