Центральна рада мусульман закликає до мирних демонстрацій

5

Декілька акцій протесту на підтримку палестинців переросли в заворушення. Центральна рада мусульман засуджує «будь-яку форму антисемітизму» – і підкреслює особливу відповідальність німецьких мусульман.

Центральна рада мусульман закликає до мирних демонстрацій

Центральна рада мусульман закликає пропалестинських демонстрантів у Німеччині до стриманості. “Я справді дуже стурбований”, – заявив учора ввечері в ефірі програми “Tagesthemen” телеканалу ARD голова Центральної ради мусульман Німеччини Айман Мазек.

Він зазначив, що зараз на вулицях проявляються ненависть, насильство та антисемітизм. «На даний момент я засуджую це дуже чітко та однозначно», – наголосив Мазек. «Я також звертаюся, зокрема, до мусульман, щоб вони стримано брали участь у демонстраціях, а також пильно дивилися на те, хто їх проводить».

«Особлива відповідальність, у тому числі перед євреями та Ізраїлем»

Альтернативою можуть бути, наприклад, молитви за мир. Однак важливо також, щоб люди, які втратили, наприклад, родичів у секторі Газа, могли висловити свою скорботу, сказав Мазек.

Останні кілька днів на пропалестинських демонстраціях сталося кілька заворушень. «Я не приховую, що серед мусульман є й антисеміти, і ми маємо з цим боротися, – сказав лідер Центральної ради. За його словами, будь-яка форма антисемітизму чи расизму є гріхом в ісламі. «Ми, німецькі мусульмани, несемо особливу відповідальність, у тому числі перед євреями та Ізраїлем». Він сам учора відвідав синагогу, щоб висловити «знак співчуття, співчуття, але й солідарності».

Критика Центральної ради

Центральна рада – одна з найбільших мусульманських парасолькових організацій у Німеччині. Після жорстокого нападу ХАМАС на Ізраїль прозвучала критика на адресу об’єднання, що воно надто пізно висловилося та недостатньо чітко засудило дії ХАМАС.

Вони не були запрошені на мітинг проти антисемітизму та за солідарність з Ізраїлем, запланований на завтра у Берліні – там буде представлена ​​лише ліберальна мусульманська організація. Мазек засудив масові вбивства, влаштовані ХАМАС в ефірі телеканалу ARD, і підкреслив: «На жаль, терор ХАМАС вписується в історію таких ідеологічних, екстремістських угруповань, як ІГ та «Аль-Каїда».

Читайте також:  Бундесвер: нові шляхи з голландцями

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :