Україна вимагає 48 винищувачів F-16

15

«Те, що нам потрібно»: Україна продовжує чекати на постачання американських винищувачів F‑16 для захисту від російської агресії.

 

Україна вимагає 48 винищувачів F‑16

Для звільнення від російської окупації Україна вимагає 48 винищувачів F-16, повідомляє Міністерство оборони у Києві.

“Чотири ескадрильї F-16 (48 літаків) – це саме те, що нам потрібно для звільнення нашої країни від агресора”, – оголосило міністерство в Twitter. Як супровід відомство опублікувало карикатуру, на якій зображено людину, яка натирає вежу Московського Кремля на овочевій тертці з лезами у формі літаків. Нещодавно ВПС говорили про десятки льотчиків, не називаючи точних цифр.

Україна покладає великі надії на перспективні американські винищувачі F‑16, які «не лише зміцнять оборону країни, а й стануть потужним сигналом про провал російської агресії», заявив президент Володимир Зеленський. У відповідь Росія заявила, що винищувачі стануть мішенями для російських військових. Москва вважає, що літаки не мають вирішального значення для перебігу війни.

Минулого тижня на саміті G7 провідних демократичних економічних держав президент США Джо Байден погодився з коаліцією союзників на постачання Україні винищувачів F‑16. Українські льотчики-винищувачі мають пройти навчання на цих літаках.

Читайте також:  Байден наполягає на "дводержавному рішенні"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я