“Легіон Свобода Росії” планує операцію у прикордонній зоні

11

Після нападів у травні та червні «Легіон Свободи Росії» планує кілька місій, за словами прес-секретаря.

 

«Легіон Свобода Росії» планує операцію у прикордонній зоні

Російський воєнізований добровольчий батальйон “Легіон Свобода Росії” планує подальші дії у прикордонній зоні Росії, за словами прес-секретаря. “Найближчого місяця або близько того буде ще один сюрприз”, – сказав Максимілліан Андронніков, який називає себе Цезарем, в інтерв’ю британській недільній газеті “The Observer”.

“Це буде наша третя місія”, – сказав він. Після цього, за його словами, буде четверта та п’ята. «Ми маємо амбітні плани. Ми хочемо звільнити всю нашу територію», – додав речник. Легіон «Свобода Росії» складається з російських націоналістів, які нині воюють на боці України.

Вже у травні та червні бійці «Легіону» разом із «Російським добровольчим корпусом» брали участь у нападах у прикордонному з Україною Білгородському районі Росії. За даними українських спецслужб, такі операції мають бути, зокрема, «звільнення області від так званого путінського режиму». Уряд у Києві наголошує, що він не має жодного відношення до цих нападів.

Андронніков вважає президента Росії Володимира Путіна ослабленим після зупиненого повстання групи «Вагнер» лідера найманців Євгена Пригожина наприкінці червня. За даними Observer, він очікує, що уряд Путіна впаде до кінця 2024 р. У російській армії є невдоволення, тому що багато солдатів, які пішли до армії з фінансових причин, не отримали зарплати: «Існує величезна грошова проблема».

Читайте також:  Литва допомагає Україні відновлювати енергосистему

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :