Київ змінив військові плани після публікації документів із США

12

Документи показують, наскільки Вашингтон глибоко перевіряє навіть своїх союзників.

 

Київ змінив військові плани після публікації документів із США

Керівництво України обурене опублікованими секретними документами про агресивну війну Росії, йдеться у репортажі американського телеканалу CNN. У зв’язку з цим країна вже змінила свої військові плани, повідомляє CNN з посиланням на оточення президента України Володимира Зеленського.

Згідно з повідомленням, із документа випливає, що США також шпигували за Зеленським. Сам факт не є сюрпризом, але українські чиновники глибоко засмучені витоком даних, пише CNN з посиланням на людину, близьку до Зеленського.

За повідомленнями численних американських ЗМІ, документи доводять, наскільки глибоко спецслужби Вашингтона перевіряють своїх союзників.

Слабкі місця у системі протиповітряної оборони України

Наприклад, газета «Нью-Йорк Таймс», посилаючись на документи, повідомила про слабкі місця у системі протиповітряної оборони України. Їх треба посилити, щоб протистояти російським атакам. Україна вже давно вимагає більше боєприпасів та зброї для війни проти Росії. Росія розглядає опубліковані документи як ще один доказ участі США та НАТО у війні в Україні.

Однак досі незрозуміло, хто опублікував ці документи, включаючи документи американських спецслужб, і чи вони є справжніми. Аналітики довели, що деякі зі сфотографованих документів були піддані маніпуляціям – на користь Росії.

43 тисячі російських солдатів загинули на сьогодні

CNN повідомив, посилаючись на документ, що за час війни загинуло 43 тисячі російських солдатів. З української сторони кількість загиблих становить 17 500 людей, повідомляє видання. На думку експертів, у маніпульованих версіях документів, які з’явилися на російських каналах, кількість загиблих росіян була лише вдвічі меншою, тоді як кількість загиблих українців була вищою, ніж в оригінальній версії.

Читайте також:  Ракетні обстріли з Лівану загострили ситуацію в Ізраїлі

За даними CNN, американській розвідці також вдалося розкрити плани російської сторони щодо атак на танки, поставлені країнами НАТО. Деякі американські ЗМІ повідомили, що завдяки перехопленій інформації, Росія тепер може змінювати канали зв’язку, щоб приховати свої плани. Згідно з доповіддю, американські агентства також побоюються, що постачальники інформації в російських лавах можуть опинитися під загрозою.

За даними CNN, перехоплена інформація української сторони могла призвести до того, що США не поставили країні ракети більшої дальності, щоб запобігти нападу Києва на російську територію. Згідно з документом, Зеленський запропонував обстріляти російські позиції у Ростовській області. Для цього передбачалося використати безпілотники.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я