Північна Корея не відповідає на дзвінки з Південної Кореї

94

Можливо, це протест проти спільних військових навчань Південної Кореї та США.

 

Північна Корея не відповідає на дзвінки з Південної Кореї

Північна Корея протягом кількох днів не відповідала на звичайні дзвінки Південної Кореї каналами прямого зв’язку між двома країнами. Причини цього були незрозумілі аж до вечора. Але Міністерство об’єднання в Сеулі підозрювало, що сусідня держава, яка перебуває в ізоляції, могла в односторонньому порядку перервати зв’язок.

З п’ятниці не було жодної відповіді на дзвінки, які зазвичай двічі на день робили відповідальні «офіцери зв’язку» у Сеулі, йдеться у повідомленні.

За даними Міністерства оборони Південної Кореї, військові канали зв’язку також торкнулися. Спочатку Північна Корея не дала жодних пояснень.

Нині напруженість на Корейському півострові знову зростає. Спостерігачі підозрюють, що Північна Корея може використати перебої у зв’язку, щоб висловити свій протест проти спільних військових навчань Південної Кореї та США.

Випробування кількох ракет з ядерним потенціалом

Після безпрецедентної серії ракетних випробувань минулого року Північна Корея цього року знову провела кілька випробувань ракет з ядерним зарядом, незважаючи на заборону, накладену резолюціями ООН. США та Південна Корея відновили повномасштабні маневри.

Як повідомили в суботу державні ЗМІ Північної Кореї, підводний безпілотник, який також може бути оснащений ядерною боєголовкою, також знову випробували протягом чотирьох днів до п’ятниці. За їхніми словами, безпілотний підводний апарат «Хеїль-2» має «чудовий військовий потенціал» для майбутнього власних збройних сил країни. Він може бути використаний для стримування всіх військових дій ворогів.

За повідомленнями, випробування тривали чотири дні до п’ятниці. Ударний безпілотник подолав 1000 кілометрів «відстань під водою», що імітується, за 71 годину і 6 хвилин, перш ніж випробувальна боєголовка вибухнула в районі мети біля східного узбережжя. Ця інформація не може бути перевірена незалежно. Північнокорейські ЗМІ вже повідомляли про випробування безпілотника “Хеїль” у березні. Тоді заяви Північної Кореї про випробування були оскаржені південнокорейськими військовими.

Читайте також:  Страта російського військового, який перейшов на бік України: що відомо?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я